Dziś mamy 17 stycznia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

26 kwietnia 2018

Festiwal Pięknego Czytania. W gronie finalistów dwie uczennice SP Mrocza

fot. pow.

fot. pow.

W kwietniu uczniowie klas gimnazjalnych SP w Mroczy: Sandra Żurek kl. IIc, Anna Sobierajska # kl. IIIb, Kamil Kolanowski kl. IIIb uczestniczyli w BYDGOSKIM FESTIWALU PIĘKNEGO CZYTANIA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I VII KLAS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH IM. KAZIMIERZA HOFFMANA.

Do festiwalu przystąpiło 80 osób z 29 szkół z Bydgoszczy i okolic.

Jury oceniało intonację, płynność, wrażliwość, poprawność czytania i na podstawie tych kryteriów wytypowało 20 finalistów, którzy dnia 12 kwietnia walczyli o tytuł mistrza i wicemistrza pięknego czytania. W gronie finalistów znalazły się nasze uczennice: Sandra Żurek i Anna Sobierajska.

Finał VIII edycji Bydgoskiego Festiwalu Pięknego Czytania uczniów gimnazjów i siódmych klas szkół podstawowych im. Kazimierza Hoffmana, zorganizowany został przez Fundację Bookcrossing Polska wraz z Zespołem Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.

Serdecznie gratulujemy Ani i Sandrze i życzymy dalszych sukcesów.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)