Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
26 kwietnia 2018

Festiwal Pięknego Czytania. W gronie finalistów dwie uczennice SP Mrocza

fot. pow.

fot. pow.

W kwietniu uczniowie klas gimnazjalnych SP w Mroczy: Sandra Żurek kl. IIc, Anna Sobierajska # kl. IIIb, Kamil Kolanowski kl. IIIb uczestniczyli w BYDGOSKIM FESTIWALU PIĘKNEGO CZYTANIA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I VII KLAS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH IM. KAZIMIERZA HOFFMANA.

Do festiwalu przystąpiło 80 osób z 29 szkół z Bydgoszczy i okolic.

Jury oceniało intonację, płynność, wrażliwość, poprawność czytania i na podstawie tych kryteriów wytypowało 20 finalistów, którzy dnia 12 kwietnia walczyli o tytuł mistrza i wicemistrza pięknego czytania. W gronie finalistów znalazły się nasze uczennice: Sandra Żurek i Anna Sobierajska.

Finał VIII edycji Bydgoskiego Festiwalu Pięknego Czytania uczniów gimnazjów i siódmych klas szkół podstawowych im. Kazimierza Hoffmana, zorganizowany został przez Fundację Bookcrossing Polska wraz z Zespołem Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.

Serdecznie gratulujemy Ani i Sandrze i życzymy dalszych sukcesów.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)