Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

25 września 2018

Dzień Patrona szkoły. Przygotowano program artystyczny

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

21 września już 17 raz społeczność Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w # Witosławiu świętowała Dzień Patrona.

Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III poznawały bajki wielkiego poety, a następnie wraz z wychowawcami przygotowały prace plastyczne związane z omawianymi tekstami. Natomiast uczniowie z klas IV-VIII mogli się popisać wiedzą na temat życia oraz twórczości romantyka, biorąc udział w konkursie. Podsumowanie miało miejsce na sali gimnastycznej.

Były dyplomy i podziękowania. Następnie wszyscy obejrzeli krótki program artystyczny przygotowany przez klasę VII pod kierunkiem wychowawczyni - Pani I. Urbańskiej-Kloskowskiej, wzbogacony prezentacją multimedialną poświęconą Adamowi Mickiewiczowi.

materiał: Anna Nowakowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)