Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

09 czerwca 2019

Dzień Dziecka w Rościminie. Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych

fot. MM

fot. MM

Mieszkańcy Rościmina świętowali Dzień Dziecka z tygodniowym opóźnieniem, jednakże warto # było czekać – na najmłodszych czekało wiele atrakcji zarówno dla działa, jak i dla ducha.

Wszystkich mieszkańców powitał gospodarz Rościmina sołtys Henryk Kimber, który w towarzystwie wiceprzewodniczącego mroteckiej rady miejskiej Jarosława Okonka wręczył dzieciom słodkie upominki.

Dodatkową atrakcję przygotowała dla najmłodszych sołtys Ostrowa Magdalena Żmich-Mróz, która przywiozła ze sobą maszynę do robienia waty cukrowej.

Za zabawę z dziećmi odpowiedzialna była pracowniczka Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Anna Żydek. Najmłodsi brali udział w wielu wymyślnych konkurencjach, które oprócz zapewnienia im sportowej rywalizacji oraz drużynowej współpracy, okazały się również doskonałą okazją do integracji.

Organizatorami wydarzenia byli: sołtys, rada sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Rościmina.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa stanu surowego
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Meble łazienkowe
Wulkanizacja
Baterie
od 0,90PLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Zabiegi dla panów
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)