Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

09 czerwca 2019

Dzień Dziecka w Rościminie. Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych

fot. MM

fot. MM

Mieszkańcy Rościmina świętowali Dzień Dziecka z tygodniowym opóźnieniem, jednakże warto # było czekać – na najmłodszych czekało wiele atrakcji zarówno dla działa, jak i dla ducha.

Wszystkich mieszkańców powitał gospodarz Rościmina sołtys Henryk Kimber, który w towarzystwie wiceprzewodniczącego mroteckiej rady miejskiej Jarosława Okonka wręczył dzieciom słodkie upominki.

Dodatkową atrakcję przygotowała dla najmłodszych sołtys Ostrowa Magdalena Żmich-Mróz, która przywiozła ze sobą maszynę do robienia waty cukrowej.

Za zabawę z dziećmi odpowiedzialna była pracowniczka Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Anna Żydek. Najmłodsi brali udział w wielu wymyślnych konkurencjach, które oprócz zapewnienia im sportowej rywalizacji oraz drużynowej współpracy, okazały się również doskonałą okazją do integracji.

Organizatorami wydarzenia byli: sołtys, rada sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Rościmina.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wulkanizacja
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Meble kuchenne
Lipoliza injekcyjna
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)