Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

20 września 2023

Uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji. Sprzątano ulice miasta

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniu 18 września 2023 r. również uczniowie #Technikum Mundurowego BZDZ w Mroczy wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”.

Sprzątano okolice miasta Mrocza w kierunku ulicy Czereśniowej, w stronę dworca PKP, ulicę Łąkową do obwodnicy, park przy ulicy Łąkowej/Zielonej, cmentarz miejski, okolice wokół cmentarza.

Urząd Miasta i Gminy w Mroczy wyposażył szkołę w rękawiczki, worki na śmieci oraz zabrał z wyznaczonych punktów zbiorczych odpady.

Ta akcja promuje działania na rzecz poszanowania środowiska oraz kształtuje postawy proekologiczne.

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)