Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

11 listopada 2023

Nauka patriotyzmu od najmłodszych lat. Narodowe Święto Niepodległości

fot. powierzone

fot. powierzone

10 listopada w Przedszkolu Miejskim #w Mroczy obchodzono Narodowe Święto Niepodległości.

Dzieci od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu oraz szacunku do polskich symboli narodowych: godła, hymnu oraz flagi. Tego dnia dzieci ze wszystkich grup, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Jarosław Okonek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Łukasz Piotrowski, Pani Dyrektor Technikum Mundurowego w Mroczy – Jolanta Miller i uczniowie spotkali się, aby świętować wyjątkowy dzień. Dzieci z najstarszych grup przygotowały program. Następnie uczniowie z Technikum Mundurowego w Mroczy zaprezentowali musztrę. Na zakończenie spotkania wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy „Mazurek Dąbrowskiego”.

Materiał: Agata Schulz / Przedszkole Miejskie w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)