Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

13 marca 2018

Igrzyska Młodzieży Szkolnej. SP Mrocza godnie reprezentowała powiat

fot. Aleksandra Krawczyk

fot. Aleksandra Krawczyk

12 marca w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 48 w Bydgoszczy odbyły się #XX Kujawsko - Pomorskie Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce dziewcząt do lat 13.

Zawody wojewódzkie były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym''. Brali w nich udział zwycięscy powiatu Sępólno, Mogilno, Nakło oraz Bydgoszcz III - SP48. Powiat nakielski godnie reprezentowała Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego z Mroczy.  

Uczennice z Mroczy po walce i momentami bardzo dobrej grze ostatecznie zajęły VI miejsce w województwie. Nadmienić należy, że zawodniczki z SP48 Bydgoszcz uczęszczają do klas sportowych (10 godzin zajęć z wychowania fizycznego), trenują w Miejskim Uczniowskim Klubie Sportowym 3 razy w tygodniu, grają systematycznie w  turniejach wojewódzkich, ogólnopolskich oraz lidze wojewódzkiej. Zawodniczki z Mroczy to uczennice klas piątych i szóstych ogólnych. Tym większe brawa dla nich za zaangażowanie i  reprezentowanie szkoły w zawodach wojewódzkich.

Skład zespołu: Amira Berghleh,  Martyna Gapa, Aleksandra Nawrot, Marta Deja, Matylda Pokrzywka, Ksenia Bukato, Julia Kokoszewska, Kinga Kokoszewska, Oliwia Kruszyńska, Natalia Lasek, Joanna Pokojska, Zuzanna Wrzeszcz.  Trenerem zespołu jest Aleksandra Krawczyk.

Materiał: Aleksandra Krawczyk

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)