Dziś mamy 21 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2023

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. Zgłoszenia do 13 lutego

fot. Muzeum Ziemi Krajeńskiej

fot. Muzeum Ziemi Krajeńskiej

Informujemy, że dnia 22 lutego 2023 r. odbędzie się XXV "Powiatowy Konkurs Wiedzy Historycznej Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 #na Krajnie i Pałukach na tle wydarzeń międzynarodowych".

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Nakielskiego. Do konkursu przystępują grupy trzyosobowe.

Termin zgłaszania udziału w konkursie mija 13 lutego 2023 r. Zgłoszenia muszą zawierać: imię i nazwisko uczniów, nazwę szkoły, imię i nazwisko nauczyciela oraz jego adres mailowy i numer telefonu.

Zgłoszenia prosimy przesłać mailowo na adres: anna.sergott@muzeum.naklo.pl lub telefonicznie pod nr. tel. 52 386 08 64. Regulamin konkursu jest do pobrania poniżej.

Konkurs odbędzie się w budynku muzeum przy ulicy Pocztowej 14 w Nakle nad Notecią. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00.

Materiał: Tomasz Pasieka / Muzeum Ziemi Krajeńskiej

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2
Pliki do pobrania
regulamin Powstanie Wielkopolskie 2023 (1).doc

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Szkolenie rezerwistów. Duże zaangażowanie podczas zajęć

W dniach 15-19.04.br. instruktorzy z Brygadowego Zespołu# Szkoleniowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkolili na Jachcicach rezerwę pasywną.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)