Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

Sport

26 lutego 2024 0

Zawody na strzelnicy. Z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych

W dniach 2-3 marca na Strzelnicy Bractwa Kurkowego# w Szubinie odbędą się zawody z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.

(czytaj więcej)
25 lutego 2024 1

Niespodziewane zwycięstwo Feniksa. Drużynowe Mistrzostwa Regionu

W niedzielę, 25 lutego, odbyła się# VII runda Drużynowych Mistrzostw Regionu KPZSzach - IV Liga.

(czytaj więcej)
19 lutego 2024 2

Zawodnicy nie zostali sklasyfikowani. Nieudany start na mistrzostwach

Na zakończenie Mistrzostw Europy w Sofii - kat. 102 kg #Daniel Goljasz i Arsen Kasabijew nie zaliczyli - niestety - rwania i nie zostali sklasyfikowani w dwuboju.

(czytaj więcej)
19 lutego 2024 0

Mistrzostwa Europy w Sofii. Dziś wystąpi Arsen Kasabijew

Z niecierpliwością czekamy na ostatnie występy reprezentantów #Polski podczas tegorocznych Mistrzostw Europy Seniorów w Sofii!

(czytaj więcej)
17 lutego 2024 1

Rywalizowali o puchar Pelikana. Która drużyna okazała się najlepsza?

W sobotę (17 lutego) w Szubinie odbyła się jedenasta edycja# turniejów z serii Pelicup. Tym razem o puchar Pelikana zawodnicy rywalizowali w hali widowiskowo-sportowej, a w turnieju wzięło udział dziesięć drużyn (z Szubina, Sipior, Żnina oraz Bydgoszczy). Organizatorem turnieju przy udziale partnerów był jego inicjator i pomysłodawca Mikołaj Kalinowski.

(czytaj więcej)
17 lutego 2024 2

Piłkarskie zmagania w Szubinie. Trwa Pelicup!

17 lutego w szubińskiej hali widowiskowo-sportowej rozpoczęła się rywalizacja# o puchar Pelikana. Do sportowych zmagań przystąpiło łącznie 10 drużyn.

(czytaj więcej)
16 lutego 2024 8

Ciepło powitani po sukcesie. Wiktoria Wołk powróciła z brązowym krążkiem

Nasze medalistki wróciły z Mistrzostw Europy! Dziś na lotnisku przywitała ich #delegacja z klubu, przyjaciele, przedstawiciele mediów oraz Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.

(czytaj więcej)
15 lutego 2024 5

Wiktoria pokazała niesamowitą determinację. Drugi medal dla Polski

Fenomenalne wieści z Mistrzostw Europy w Sofii! #Mamy drugi medal, a wywalczyła go Wiktoria Wołk w kategorii 64 kg!

(czytaj więcej)
15 lutego 2024 1

Młody kolarz powróci do kraju. Kacper Gieryk w nowej drużynie

Wyjaśniła się przyszłość Kacpra Gieryka. Polak, który w zeszłym roku #ścigał się w barwach holenderskiego JEGG-DJR Academy wróci do kraju. Nie uczyni jednak tego w zespole Lubelskie Perła Polski, jak przez chwilę można było przeczytać w ich mediach społecznościowych, a w drużynie TC Chrobry Scott Głogów.

(czytaj więcej)
12 lutego 2024 7

Dwudniowa rywalizacja dobiegła końca. Zagłębie Sosnowiec zwycięzcą

W hali widowiskowo – sportowej odbyła się 28. edycja #Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Mariana Kensego. 10 drużyn przez dwa dni rywalizowało o końcowe zwycięstwo.

(czytaj więcej)
10 lutego 2024 0

Entuzjaści szachów zjechali do Mroczy. Zagrało blisko 80 zawodników

W sobotę, 10 lutego 2024 roku po raz ósmy# młodzi entuzjaści szachów przyjechali do Mroczy gdzie na Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się VIII Feryjny Turniej Szachowy dla juniorów o Puchar Prezesa klubu LUKS Feniks Mrocza.

(czytaj więcej)
10 lutego 2024 9

XVIII Międzynarodowy Halowy Turniej im. Mariana Kensego. Pierwszy dzień zmagań

W hali widowiskowo sportowej w Paterku odbywa się coroczny turniej #poświęcony postaci Mariana Kensego, wieloletniego piłkarza Czarnych Nakło. W zmaganiach udział bierze 10 zespołów.

(czytaj więcej)
10 lutego 2024 0

Sztangiści w Bułgarii. Kwalifikacje olimpijskie Paryż 2024

Sobota, 10 luty 2024, stołeczny Port Lotniczy im. F. Chopina. Do stolicy Bułgarii odlecieli# - Oliwia Drzazga (UMLKS Radomsko), Monika Szymanek (LKS Dobryszyce), Maria Połka (Promień Opalenica), Wiktoria Wołk (Tarpan Mrocza), trenerzy – Antoni Czerniak i Marek Sachmaciński oraz fizjoterapeutka – Ewelina Daniszewska.

(czytaj więcej)
07 lutego 2024 3

Awans do Finału Mistrzostw Polski. Najlepsi w wojewodztwie!

Powiedzieć, że są najlepsi w Województwie to jak# nic nie powiedzieć. Wygrali Mistrzostwa Gminy, Powiatu, 1/4, 1/2 i Finał Igrzysk Młodzieży bez straty seta!

(czytaj więcej)
06 lutego 2024 0

Ruszyła faza pucharowa w NLS. Faworyci górą w pierwszych meczach

W sali sportowej ZSŻŚ w Nakle odbyły się pierwsze mecze #ćwierćfinałowe w rozgrywkach Nakielskiej Ligi Siatkówki. Nie przyniosły one jednak większych emocji i zakończyły wygranymi faworyzowanych zespołów.

(czytaj więcej)
05 lutego 2024 0

Podwójne zwycięstwo. Szachiści z Mroczy w doskonałej formie

W niedzielę, 4 lutego, odbyła się VI runda #Drużynowych Mistrzostw Regionu KPZSzach - IV Liga. Tym razem, obie drużyny szachowe klubu LUKS FENIKS Mrocza rozegrały spotkania na miejscu w Mroczy.

(czytaj więcej)
04 lutego 2024 6

Sąsiedzi Sipiory obronili tytuł. Zdecydował przypadek

Ostatnia kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej #przyniosła w końcu to, co jest tak potrzebne tym rozgrywkom – emocję i zaciętą rywalizację. Olimpia Tupadły już witała się z gąską, ale Sąsiedzi Sipiory walczyli do końca i rzutem na taśmę wywalczyli zwycięski dla siebie remis.

(czytaj więcej)
31 stycznia 2024 1

Przedostatnia kolejka NHLPN. Olimpia Tupadły najbliżej triumfu

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku rozegrano przedostatnią kolejkę# 25. edycji Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Zwycięzcę poznamy jednak dopiero w nadchodzącą niedzielę, a najbliżej sięgnięcia po największy z pucharów jest Olimpia Tupadły.

(czytaj więcej)
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)