Dziś mamy 6 lipca 2022, środa, imieniny obchodzą:

19 maja 2022

Trójbój LA dziewcząt. SP Mrocza Wicemistrzem Powiatu

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 17 maja 2022 roku na boisku ,,Orlik" przy SP nr 3# w Nakle odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych w Trójboju La dziewcząt i chłopców.

W skład trójboju wchodzą: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal. Uzyskany wynik w każdej z konkurencji przeliczany jest na punkty wielobojowe. Na wynik końcowy zespołu składa się 4 najlepsze rezultaty  indywidualne zawodników rocznika 2011 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje dziewcząt z: SP Ślesin, SP Mrocza, SP 2 Nakło,  SP Sadki .Bardzo dobrze zaprezentował się zespół naszej szkoły. Wszystkie zawodniczki poprawiły swoje wyniki w trójboju lekkoatletycznym. Ostatecznie zespół z SP Mroczy zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu.

Poniżej rezultaty drużynowe:

Dziewczęta

1. SP Sadki

2. SP Mrocza 

3. SP 2 Szubin

4.ZSP Ślesin

Indywidualnie wśród dziewcząt najwięcej punktów zdobyły:

Kornelia Redmann SP Mrocza - 170,
Wiktoria Różycka SP Mrocza - 167

Skład zespołu SP Mrocza: Natalia Majewska, Wiktoria Różycka, Lena Jóźwiak, Kornelia Redmann, Sonia Polewczyńska,  Agata Wojtczak, Amelia Napieralska. Opiekunem zespołu jest nauczyciel Aleksandra Krawczyk.

Materiał:  Aleksandra Krawczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)