Dziś mamy 1 marca 2026, niedziela, imieniny obchodzą:

16 lipca 2018

"Trzeźwy poranek" wcale nie taki trzeźwy. Zatrzymano dwóch kierowców z promilami

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Dzisiaj (16.07.18) od wczesnych godzin rannych, na drogach powiatu nakielskiego mundurowi # prowadzili kontrole stanu trzeźwości. Jak się okazało, nie dla wszystkich kierowców poniedziałkowy poranek był trzeźwy. Policjanci skontrolowali łącznie 1553 kierowców.

Dzisiaj (16.07.18) od wczesnych godzin rannych, na drogach powiatu nakielskiego, mundurowi kontrolowali trzeźwości kierowców. W działaniach „Trzeźwy kierujący” udział wzięli policjanci referatu ruchu drogowego i inni policjanci prewencji.  

Podczas prowadzonych działań, skontrolowano trzeźwości 1553 kierowców. Jak się okazało, nie dla wszystkich, poniedziałkowy poranek był trzeźwy. W Kcyni został zatrzymany kierowca renault, w  którego organizmie alkomat wykazał niespełna promil alkoholu. W Dębionku zatrzymano kierowcę, który kierował oplem w stanie po użyciu alkoholu.

Policjanci zatrzymali kierowcom uprawnienia do kierowania, a o ich losie zdecyduje sąd.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (15) Zgłoś naruszenie zasad

    • 7 (29)

    MagdaW, w dniu 16-07-2018 15:11:17 napisał:

    To jacyś alkoholicy skoro rano jeszcze na promilach? Nie rozumiem tego. Po co w ogóle pili? To jakieś dzieci?

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (2)
    • 2 (32)

    Narkotest, w dniu 16-07-2018 16:00:45 napisał:

    żartownisie z tych policjantów.Mówili,że będą strajkować,że będą pouczenia.A tymczasem....Nie tak się umawialiśmy ;-)

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • -1 (23)

    Nowy, w dniu 16-07-2018 17:30:41 napisał:

    A debionku kogo zatezymali

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 4 (34)

    Frog z nakła, w dniu 16-07-2018 20:21:38 napisał:

    No właśnie mieli przymykac oko a tu takie zaskoczenie

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 9 (27)

    misiu, w dniu 16-07-2018 21:44:21 napisał:

    Trzepać i koniec

    odpowiedz

    • 1 (19)

    fewfewrfewr, w dniu 17-07-2018 02:15:37 napisał:

    heh

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Kora średnia frakcja 50l
20PLN
Długopis Automatyczny EASY ACADEMY Czarny INTERDRUK – Wygodny i Stylowy
1,60PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Klej Brokatowy 3D Neon 20 ml InterDruk Unicorn – Do Dekoracji
2,74PLN
Zakrętki do słoików 6tki, 82 mm złote 10 sztuk
7,50PLN
0

Uwolnił 7 skazanych na śmierć. Pokazowy proces

27 lutego 1945 r. doszło do jednej z #najodważniejszych akcji powojennego podziemia. Por. Tadeusz Ośko „Sęp”, żołnierz AK, podszywając się pod oficera komunistycznego aparatu bezpieczeństwa, uwolnił siedmiu skazanych na śmierć konspiratorów przetrzymywanych przy ul. Śniadeckich 41 w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Gdzie śpią nietoperze? Monitoring zimującej chiropterofauny

Pracownicy Regionalnej Dyrekcji Ochrony# Środowiska w Bydgoszczy w okresie styczeń-luty 2026 r., przeprowadzili monitoring hibernujących nietoperzy w obszarach Natura 2000: Cytadela Grudziądz, Forty w Toruniu i Zamek Świecie.

(czytaj więcej)
0

Sukces żołnierzy. Wysoki poziom wyszkolenia

Żołnierze 83 batalionu lekkiej piechoty #z Grudziądza (pododdział 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej) udowodnili wysoki poziom wyszkolenia na arenie międzynarodowej. Reprezentanci kujawsko-pomorskich terytorialsów ukończyli prestiżowe zawody „Blue Nail”, organizowane przez duńską Gwardię Narodową (Hjemmeværnet).

(czytaj więcej)
0

Kolosy na drogach. Największe transporty nienormatywne

Przewozy nienormatywne to jedna z najbardziej spektakularnych# operacji logistycznych. Zanim ponadgabarytowy ładunek ruszy w trasę, konieczne jest uzgodnienie każdego etapu takiego transportu - wybór odpowiedniego pojazdu, którym zostanie przewieziony, uzyskanie specjalnego zezwolenia, a nawet ewentualny demontaż infrastruktury drogowej.

(czytaj więcej)