XII Nocny Turniej Piłki Nożnej Oldbojów 35+. Kto zwyciężył?

fot. Football Academy Szubin
XII Nocny Turniej Piłki Nożnej Oldbojów 35+ o Puchar Dyrekcji# ZS im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie 2025 przeszedł do historii.
Były to niezwykle wyrównane zawody pod względem piłkarskim, w których każda drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony.
Klasyfikacja końcowa:
1. Sąsiedzi Sipiory - zwycięzcy turnieju, których zawodnik Robert Stróżyk został najlepszym bramkarzem turnieju.
2. Rodzice I Football Academy Szubin - wicemistrzowie turnieju, niepokonani w trzech meczach ulegli tylko drużynie z Sipior 0:1 po dobrym meczu.
3. Old Boys Chomętowo - zespół zamknął stawkę na podium, wygrał konkurs celności w poprzeczkę, a piłkarz z Chomętowa został wybrany zawodnikiem MVP turnieju - Marcin Widziński.
4. Rodzice II Football Academy Szubin - jako jedyni postawili wysoko poprzeczkę zwycięzcom z Sipior i wygrali z nimi bezpośrednim pojedynku 2:1. Dodatkowo bramkarz tej drużyny Piotr Iciak wygrał konkurs celności do bramki z 28 metrów.
5. MNSZZ PRZY PESA BYDGOSZCZ SA - drużyna z Bydgoszczy może pochwalić się świetną grą oraz tym, że zawodnik tej ekipy Bartosz Ziajko został królem strzelców turnieju.
Wszystkie mecze sędziował Pan Rafał Podlewski.
Dziękujemy również za pomoc naszemu spikerowi i sędziemu technicznemu, którym był Pan Benon Iciak.
Do zobaczenia za rok w XIII edycji.
Materiał: Marcin Studziński / Football Academy Szubin
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria































Czytaj również
- Kolejne mecze Tarpana. Postawa piłkarzy wciąż pozostawia wiele do życzenia
- Blaszanka Kowalewko Challenge. Kto okazał się najlepszy?
- Cenne doświadczenie. Mroteccy szachiści na turnieju w Inowrocławiu
- Zdobyli 8 medali. Doskonały wynik zawodów
- Wojewódzki Wielobój Atletyczny. Sportowe przyjaźnie na lata
Sezon na szpinak. Zielona bomba dla zdrowia

Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!
(czytaj więcej)Niezapomniany i urokliwy klimat. Wędrówka przez Rezerwat Zielona Góra

Podczas dzisiejszej wędrówki przeszliśmy wzdłuż i wszerz# Rezerwat Przyrody Zielona Góra.
(czytaj więcej)Skąd pochodzi mięso, które kupujemy? Kontrole na targowiskach i w sklepach

Mięso polskie czy zagraniczne? Takie pytanie często zadają sobie konsumenci #przed dokonaniem wyboru. IJHARS ponownie sprawdzała, czy podawana przez sprzedawców informacja o pochodzeniu mięsa jest rzetelna.
(czytaj więcej)Czy św. Wojciech przeszedł przez Pałuki? Historia, hipotezy i szlak

Z każdym rokiem odkrywamy na nowo znaczenie naszego regionu# – Pałuk – w dziejach chrześcijaństwa i kultury Europy Środkowej. Coraz więcej wskazuje na to, że to właśnie tędy mógł przebiegać historyczny szlak św. Wojciecha, który w 997 roku wyruszył z misją chrystianizacji Prusów.
(czytaj więcej)