Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2023

Wojewódzkie Igrzyska w Białych Błotach. Sukces lekkoatletek z SP Mrocza

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Dnia 02.06.2023 na stadionie w Białych Błotach odbył się Finał Wojewódzki w# Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców rocznika 2012 szkół podstawowych.

W skład trójboju wchodzą : bieg na 60 m, skok w dal , rzut piłeczką palantową. Uzyskany wynik w każdej konkurencji przeliczany jest na punkty wielobojowe. Na wynik końcowy zespołu składają się 4 najlepsze rezultaty zawodniczek. Powiat nakielski reprezentował zespół dziewcząt z Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy. Łącznie wystartowało 170 uczniów z 35 szkół podstawowych województwa kujawsko - pomorskiego. Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice naszej szkoły. W końcowej klasyfikacji reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Mroczy zdobyła 671 punktów i zajęła 4 miejsce w Finale Wojewódzkim w Trójboju Lekkoatletycznym. Jest to wielki sukces naszych reprezentantek, tym bardziej, że pokonaliśmy szkoły sportowe o profilu lekkoatletycznym. Indywidualnie najwyższy wynik w zawodach uzyskała Lena Jóźwiak .

Oto skład zespołu SP Mrocza:
-Wiktoria Różycka, Lena Jóźwiak, Zuzanna Dziamecka,
Aleksandra Tonderys, Lena Dryla.

Opiekunem zespołu jest Aleksandra Krawczyk.

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)