Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

To już 18 lat! Świętowanie w mroteckim WTZ

fot. MM

fot. MM

1 grudnia o godz. 9:30 w kościele pw. św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP #w Mroczy odbyła się dziękczynna msza święta poświęcona osiemnastoletniej działalności miejscowego Warsztatu Terapii Zajęciowej. Po zakończeniu nabożeństwa, dalsza część uroczystości przeniosła się do siedziby jednostki przy ul. Plac Wolności.

Przybyli goście w osobach dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle Marka Durałka, starosty nakielskiego Tadeusza Sobola, mroteckiego radnego Andrzeja Brzóski, nauczyciela szkoły w Kosowie Jarosława Odrobińskiego oraz uczestnicy warsztatów zostali powitani przez kierownika WTZ Mrocza Zofię Woźniak.

Tego dnia nie zabrakło najserdeczniejszych życzeń z okazji 18-lecia działalności WTZ – a tym samym uzyskania „pełnoletności”, jak i również wspólnego odśpiewania „Sto lat” oraz urodzinowego tortu. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, przyszedł czas na słodki poczęstunek.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)