Dziś mamy 21 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

18 lutego 2024

Studniówka uczniów szubińskiego technikum. Bal rozpoczęto polonezem

fot. powierzone

fot. powierzone

Wieczorem, 2 lutego 2024 r., w sali balowej #restauracji Stary Browar w Szubinie maturzyści naszej szkoły, klasa 5 Tp, rozpoczęli odliczanie dni do zbliżającego się wielkimi krokami egzaminu dojrzałości!

Po powitaniu, przemówienie otwierające bal wygłosiła Pani Dyrektor Alicja Jaśkowiak, a życzenia dobrej zabawy i powodzenia na egzaminach maturalnych złożyła również wychowawca, pani Karina Tomczyk. Życzenia i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację balu przekazali, w imieniu klas maturalnych, konferansjerzy – Marta Rosiak (przewodnicząca klasy) oraz Mateusz Lis.

Bal rozpoczął oczywiście tradycyjny studniówkowy polonez podziwiany i oklaskiwany przez rodziny, nauczycieli oraz osoby towarzyszące.

Po podziękowaniach ze strony młodzieży i wspólnej kolacji, całe zebrane grono udowodniło kolejny raz, że nadają się świetnie "do tańca i do różańca". Teraz już matura nam nie straszna! TRZYMAMY KCIUKI!

Materiał: Karina Tomczyk / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 26 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Szkolenie rezerwistów. Duże zaangażowanie podczas zajęć

W dniach 15-19.04.br. instruktorzy z Brygadowego Zespołu# Szkoleniowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkolili na Jachcicach rezerwę pasywną.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)