Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 marca 2023

Przygotowano mnóstwo ciekawych zajęć. Codziennie inna forma aktywności

fot. MGOKiR w Mroczy

fot. MGOKiR w Mroczy

Tegoroczne ferie zimowe już za nami. W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mroczy #wypełnione były atrakcyjnymi zajęciami dla dzieci i młodzieży.

Dla chętnych uczestników przygotowano mnóstwo ciekawych zajęć takich jak: warsztaty plastyczne, cukiernicze, kulinarne, modelarskie oraz wyjazdy m.in. do Parku Trampolin, Kina, Kręgielni, Wrotkowiska, Kopalni Soli czy Muzeum Rogala w Poznaniu. Na warsztatach chętni uczestnicy tworzyli mydełka, świece, projektowali własne puzzle, modele samolotów, a także tworzyli własne tabliczki czekolady, piekli ciasteczka, dekorowali torty.

Każdy dzień ferii staraliśmy się wypełnić inną forma aktywności, dzięki czemu w ciągu dwóch tygodni wzięło udział ponad 300 uczestników. Teraz odliczamy dni do końca roku szkolnego, aby znów przygotować dla was ciekawe warsztaty i wyjazdy.

Serdecznie podziękowania kierujemy dla dyrekcji oraz pracowników TPD KPOR Warsztat Terapii Zajęciowej w Mroczy za nieoceniona pomoc w trakcie organizacji warsztatów oraz wyjazdów podczas Ferii 2023.

Materiał: MGOKiR w Mroczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
KOBIZE
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Budowa hal
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)