Dziś mamy 21 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

19 grudnia 2023

Przedstawienie "Maleńka przyszła miłość". Wzruszeniom nie było końca

fot. Kadra Mini Akademii

fot. Kadra Mini Akademii

13 i 14 grudnia dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach i scenografii #nawiązującej do betlejemskiej szopki, wprowadziły w przedszkolu nastrojowy klimat Bożego Narodzenia. Przedstawienie noszące tytuł „Maleńka przyszła miłość” zachwyciło widzów.

Pierwszego dnia w atmosferze radości gościliśmy wspaniałe osobistości, szczególne podziękowania kierujemy do Pana Burmistrza – Jarosława Okonka, Ks. inf. prof. UAM dr hab. Mirosława Gogolika, Pani Dyrektor MOPS – Gabrieli Trzeciakowskiej, reprezentacji Komendy Policji oraz cudownych Pań bibliotekarek wraz z Panią Dyrektor. Z całego serca dziękujemy za piękny wspólny czas. Pani dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom za pomoc w przygotowaniu tak wielkiego i pięknego widowiska, a gościom złożyła najserdeczniejsze życzenia.

Z kolei drugiego dnia wzruszeń nie było końca, ponieważ to nasi kochani Rodzice przybyli na występ. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty. Śpiewy, tańce oraz recytowane wiersze wprawiły ukochanych w zachwyt.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z występu na naszym przedszkolnym Facebooku.

https://youtu.be/LwcwSaesrII?si=tM6hWwu8fK6ulPnr

Opracowanie artykułu: Sara Jankowska / Kadra Mini Akademii

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Szkolenie rezerwistów. Duże zaangażowanie podczas zajęć

W dniach 15-19.04.br. instruktorzy z Brygadowego Zespołu# Szkoleniowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkolili na Jachcicach rezerwę pasywną.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)