Dziś mamy 1 września 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

27 października 2022

Piłkarze wykonali plan. Choć do przerwy pachniało niespodzianką

fot. archiwum

fot. archiwum

Najsłabszy zespół grupy III – Zieloni Zalesie był kolejnym rywalem #Czarnych Nakło w rozgrywkach piłkarskich bydgoskiej B – klasy. Z bardzo dobrej strony pokazał się Mikołaj Jaruzal, który strzelił trzy bramki.

W 10 kolejce rozgrywek piłkarskich na szczeblu B – klasy, Czarni Nakło mieli okazję na łatwe podreperowanie dorobku punktowego. Podopieczni Pawła Łukomskiego zmierzyli się bowiem z czerwoną latarnią rozgrywek – Zielonymi Zalesie. Spotkanie rozegrano na boisku w Potulicach. Początek meczu należał do grających w roli gospodarza, zespołu Czarnych, a dokładnie rzecz biorąc Daniela Pecyny, który w 7. minucie otworzył wynik meczu, a trzynaście minut później podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Grający ambitnie Zieloni zdołali jednak odpowiedzieć, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Sojka. Ten sam zawodnik, pod koniec pierwszej połowy po raz drugi zdołał pokonać Kamila Sochę, w związku z czym do przerwy wynik był remisowy. W Potulicach zatem pachniało niespodzianką, bowiem skazywani na porażkę goście, remisowali ze znacznie wyżej notowanym rywalem. Druga połowa okazała się jednak bardzo brutalna. A to głównie zasługa Mikołaja Jaruzala. Środkowy pomocnik nakielskiego zespołu po raz kolejny potwierdził potencjał ofensywny i w przeciągu kwadransa zdołał skompletować klasycznego hat – tricka. Czarni osiągnęli przewagę, choć zgromadzeni kibice długo musieli na to czekać. Ostatecznie udało się odnieść pewne zwycięstwo, a wynik spotkania w 71. minucie ustalił Paweł Łukomski.

Czarni Nakło – Zieloni Zalesi 6:2 (2:2)

Bramki: Mikołaj Jaruzal 3, Daniel Pecyna, Paweł Łukomski – Mateusz Sojka

Oceń artykuł: 17 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Ok, w dniu 27-10-2022 19:36:47 napisał:

    Ok ok

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Budowa hal
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Rejestracja BDO
500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
KOBIZE
500PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Przygotuj się na pierwszy dzwonek. Zadbaj o kręgosłup swojego dziecka

Właściwe dopasowanie plecaka lub tornistra# wpływa na postawę dziecka oraz jego komfort. Jak zatem prawidłowo go nosić, aby nie obciążał kręgosłupa najmłodszych?

(czytaj więcej)
0

Nawłoć kandyjska to IGO. Wygląda pięknie, ale zagraża innym roślinom

Nawłoć kanadyjska kwitnie od lipca do #października, najbardziej intensywnie od połowy sierpnia do końca września. Występuje na terenie niemal całego kraju. Chociaż w lecie kwiaty nawłoci kanadyjskiej wyglądają pięknie, to jest gatunkiem inwazyjnym, który zagraża gatunkom rodzimym.

(czytaj więcej)
0

Bidony coraz bardziej popularne. Zapobiegaj rozwojowi bakterii

Bidony oraz wielorazowe butelki do wody są bardzo popularne# wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki nim mamy wodę zawsze pod ręką, co pomaga nam utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia, zarówno w trakcie codziennych aktywności, jak i w pracy, w szkole czy podczas treningów.

(czytaj więcej)
0

Jak upał wpływa na ludzki organizm? Chroń się przed słońcem

Upał to stan pogody, gdy temperatura powietrza# przy powierzchni ziemi przekracza 30 st. C. W ciągu dnia, najwyższa temperatura występuje pomiędzy godziną 15 a 18, a nie jak się powszechnie sądzi - w południe, zaś największe promieniowanie UV notowane jest w godzinach 12 – 13.

(czytaj więcej)