Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

12 listopada 2023

"Nie tylko Mickiewicz pisał wiersze". Szkolny Konkurs Recytatorski

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

9 listopada w Szkole Podstawowej# im. Adama Mickiewicza w Witosławiu pod hasłem "Nie tylko Mickiewicz pisał wiersze" odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski.

Przedstawiciele poszczególnych klas zaprezentowali bardzo wyrównany poziom i dostarczyli niezapomnianych wrażeń artystycznych. Do kolejnego etapu zakwalifikowały się: Lena Łoposiewicz z klasy II, Nicola Bankert (I miejsce) i Marcelina Musiał (II miejsce) - uczennice VI klasy oraz Maria Musiał (III miejsce) z klasy VIII. Serdecznie gratulujemy.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)