Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2023

Mundurowi opowiadali o swojej pracy. Policjanci na powiatowych festynach

fot. powierzone

fot. powierzone

Policjanci z Nakła, Mroczy, Kcyni i Szubina gościli na festynach# z okazji Dnia Dziecka, które odbyły się przy szkołach w Kosowie, Kcyni i Szubinie. Mundurowi opowiadali o swojej pracy i prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu policji.

Policjanci z Nakła, Mroczy, Kcyni i Szubina byli gośćmi na festynach rodzinnych z okazji Dnia Dziecka, których organizatorami były Dyrekcje, Grono Pedagogiczne i Rady Rodziców szkół w Kcyni, Kosowie oraz Szubinie. W trakcie festynów policjanci opowiadali dzieciom o swojej pracy i prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu policji. Każde chętne dziecko miało okazję usiąść za kierownicą radiowozu lub motocykla.

Wizyta policjantów na festynie była też okazją do przeprowadzenia z dziećmi krótkich pogadanek na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji oraz przekazania maluchom odblasków ufundowanych przez Gminne Komisje Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Mroczy, Szubina i Kcyni.

Materuiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)