Dziś mamy 24 marca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

03 lutego 2023

Można zapytać ekspertów. Telefoniczne dyżury ZUS

fot. powierzone

fot. powierzone

Bydgoski oddział ZUS zaprasza na telefoniczne dyżury eksperckie. Będzie można zapytać o korzystne przeliczanie emerytur i rent#, zasiłki, świadczenie rehabilitacyjne, a także jak założyć konto na PUE ZUS i z niego korzystać – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

O PUE ZUS i zasady udzielania pełnomocnictwa do załatwiania spraw w ZUS będzie można zapytać ekspertów 6 lutego w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 303 06 19 oraz 9 lutego w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 336 61 47. Dyżur dotyczący przeliczania świadczeń emerytalno-rentowych odbędzie się 8 lutego w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 341 87 25. Z kolei o zasiłek chorobowy, macierzyński, opiekuńczy oraz świadczenie rehabilitacyjne będzie można zapytać 7 lutego w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 341 87 04 i 10 lutego w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 303 06 25.

Materiał: Krystyna Michałek / regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Nakke, w dniu 03-02-2023 15:34:57 napisał:

  Najpierw niech zaczną odbierać...

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Mareczek, w dniu 03-02-2023 15:42:03 napisał:

  Przecież te nyguski nawet telefonu nie odbierają, kawusię i ciasteczko ważniejsze, a niedługo drugie krzesło pod cztery litery będzie trzeba podstawiać

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)