Dziś mamy 9 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

09 marca 2023

Młodzież z wizytą w urzędzie. Nietypowa lekcja wiedzy o społeczeństwie

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

8 marca Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemara Chudzika odwiedzili uczniowie #Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy. Celem wizyty było zapoznanie młodzieży ze strukturą organizacyjną urzędu oraz zadaniami realizowanymi przez samorząd gminny.

Wizyta zorganizowana została przez Dyrektor Szkoły im. Wojska Polskiego w Mroczy – Agnieszkę Klebs, w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję porozmawiać nie tylko z Zastępcą Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemarem Chudzikiem ale również z Sekretarzem Miasta i Gminy Mrocza – Renatą Jesionowską- Zawieja, Skarbnikiem Miasta i Gminy Mrocza – Natalią Zmudzińską oraz Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Mroczy – Tomaszem Krakowskim.

W trakcie wizyty uczniowie uczestniczyli w quizie dotyczącym wiedzy o samorządzie gminnym, a najlepsi otrzymali nagrody w postaci gadżetów.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny!

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)