Dziś mamy 24 marca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

15 listopada 2022

Misja dla przedsiębiorców. Dokumenty do 21 listopada

fot. pixabay

fot. pixabay

Kujawsko-pomorskich przedsiębiorców branży rolno-spożywczej zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Stanów Zjednoczonych# (2-9 grudnia). Dokumenty należy przesłać do przyszłego poniedziałku (21 listopada). Więcej informacji na stronie investin.kujawsko-pomorskie.pl.

W misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy posiadający siedzibę lub oddział i prowadzący działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego nie krócej niż 12 miesięcy.

Wyłonieni w naborze spotkają się podczas pobytu w USA z przedstawicielami amerykańskich firm i sieci handlowych:

- HEB – spożywcza grupa sprzedażowa, właściciel sieci z 400 placówkami, obsługująca ponad 1 mln gospodarstw domowych w Teksasie, obrót 26 mld USD;
- Sysco Foods – globalna firma zajmująca się sprzedażą, marketingiem i dostawą żywności do restauracji, placówek opieki zdrowotnej, placówek edukacyjnych, opiekuńczych, obecna w 90 krajach;
- AgriWest International – dostawca produktów żywnościowych i mięs wysokiej jakości, obsługuje 17 państw w Europie, obu Amerykach i na Bliskim Wschodzie;
- Brookshire Brothers – sieć sklepów spożywczych, aptek, kawiarni i stacji benzynowych ze sklepami;
- Collin Street Bakery – wypieki / desery z dowozem do klienta, firma o globalnym zasięgu, dostawca własnych wyrobów do klientów na całym świecie.

Regulamin i wymagane dokumenty

Wypełnione i zeskanowane dokumenty rekrutacyjne należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: a.zapart@kujawsko-pomorskie.pl lub s.sawicki@kujawsko-pomorskie.pl do 21 listopada do godziny 10.

Przedsiębiorcy zakwalifikowani do udziału w misji będą zobowiązani dostarczyć oryginały dokumentów do 25 listopada (do godziny 10) osobiście lub pocztą tradycyjną na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Departament Współpracy Zagranicznej i Rozwoju Gospodarczego
Biuro Projektów Gospodarczych
ul. Kopernika 4, 87-100 Toruń z dopiskiem „dotyczy misji gospodarczej do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej”

Więcej informacji udziela Anita Zapart (kierownik Biura Projektów Gospodarczych Departamentu Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju Gospodarczego Urzędu) e-mail: a.zapart@kujawsko-pomorskie.pl, tel.: 56 621 25 97.

Organizacja misji jest współfinansowana ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i budżetu samorządu województwa.

Departament Współpracy Zagranicznej i Rozwoju Gospodarczego i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Materiał: Beata Krzemińska / rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Budowa magazynów
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)