Wiadomości z regionu
Likwidacja narkotykowego magazynu. Zatrzymano podejrzanych
fot. Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Policjanci Wydziału Kryminalnego #KWP w Bydgoszczy, wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości z Rzeszowa, rozbili narkotykowy magazyn działający na terenie miasta i powiatu bydgoskiego.
Efekty działań:
- ponad 75 kg narkotyków
- czarnorynkowa wartość ok. 4 milionów złotych.
- zabezpieczone m.in. kryształy 2CMC/3CMC, susz roślinny, grzyby halucynogenne, nielegalne e-papierosy, gotówka oraz sprzęt do porcjowania.
W poniedziałek (2.02.2026 r.) kryminalni uderzyli na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Zatrzymano 35-latka, który miał przy sobie znaczne ilości narkotyków, a w jego mieszkaniu ujawniono prawdziwy „magazyn” środków odurzających.
Chwilę później zatrzymano kolejnego podejrzanego – 21-latka, a następnie 33-letnią kobietę z terenu powiatu bydgoskiego. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.
We wtorek (3.02) podejrzani mężczyźni zostali doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy. Decyzją sądu, na wniosek prokuratora, zastosowano wobec nich tymczasowy areszt na 3 miesiące.
Za udział w obrocie znaczną ilością narkotyków grozi im nawet do 12 lat więzienia.
Skuteczna współpraca służb to realny cios w przestępczość narkotykową!
Materiał: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Galeria
Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Rocznica śmierci Jana Olszewskiego. "Służyć Bogu i Ojczyźnie"
Jan Olszewski – całe życie służył Polsce#. Premier, doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego, sędzia Trybunału Stanu. Obrońca opozycjonistów w procesach politycznych w okresie PRL, współpracownik KOR i Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela. Dochował wierności przyrzeczeniu harcerskiemu złożonemu w Szarych Szeregach: „służyć Bogu i Ojczyźnie…”.
(czytaj więcej)Najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom. Zosia i Nikodem w czołówce
Zofia i Nikodem to najpopularniejsze imiona #nadawane dzieciom w ostatnim półroczu 2025 roku. Tak wynika z najnowszego rankingu Ministerstwa Cyfryzacji. Pełne zestawienie i szczegółowe statystyki można znaleźć na portalu dane.gov.pl.
(czytaj więcej)Śnieżny Księżyc rozświetli niebo. Lutowa pełnia
Dziś na niebie będziemy mogli podziwiać #drugą pełnię Księżyca w tym roku. Nasz naturalny satelita osiągnie pełną fazę późnym wieczorem, a dokładny moment maksimum zjawiska przypadnie w Polsce o godzinie 23:09. To doskonała okazja, by spojrzeć w górę i zobaczyć Srebrny Glob w całej jego okazałości.
(czytaj więcej)Zaginął 7 lutego 1984 roku. Internowany, śledzony i zamordowany
Internowany, śledzony, zamordowany #przez „nieznanych sprawców”. Piotr Bartoszcze był członkiem Komitetu Założycielskiego NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność Chłopska”. Zaginął 7 lutego 1984 roku podczas rozwożenia wydawnictw podziemnych. Jego ciało, w studzience melioracyjnej na polu, ze śladami pobicia i duszenia znalazł brat Roman Bartoszcze. Piotr osierocił czworo dzieci, najmłodsze urodziło się po śmierci ojca.
(czytaj więcej)
Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad
mieszkaniec, w dniu 06-02-2026 09:30:01 napisał:
odpowiedz
Benek, w dniu 06-02-2026 10:27:26 napisał:
odpowiedz
Zocha pierdziocha., w dniu 06-02-2026 11:44:14 napisał:
odpowiedz
@, w dniu 06-02-2026 12:15:28 napisał:
odpowiedz
Zocha pierdziocha., w dniu 06-02-2026 15:46:30 napisał:
odpowiedz
pierdziocha zocha, w dniu 06-02-2026 15:54:12 napisał:
odpowiedz
Benek, w dniu 06-02-2026 16:17:57 napisał:
odpowiedz
Jacy, w dniu 06-02-2026 17:41:36 napisał:
odpowiedz
a, w dniu 06-02-2026 20:12:17 napisał:
odpowiedz
rolnik, w dniu 07-02-2026 08:44:28 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!