Dziś mamy 21 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

14 grudnia 2023

Książka okazała się strzałem w dziesiątkę. Policjantka czytała dzieciom

fot. powierzone

fot. powierzone

Nakielska policjantka spotkała się z przedszkolakami#, aby przeczytać im bajkę pod tytułem "Kicia Kocia zostaje policjantką". Książeczka okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o przygodach sympatycznej bohaterki. Wspólna lektura była wstępem do zabawy i rozmowy o bezpieczeństwie.

Wczoraj (12.12.23) nakielska policjantka asp. Zofia Wrzeszcz odwiedziła dzieci w Przedszkolu Miejskim w Mroczy. Mundurowa spotkała się z maluchami, aby przeczytać im bajkę pod tytułem "Kicia Kocia zostaje policjantką". Dzieci z zainteresowaniem i uśmiechami na twarzach słuchały o przygodach sympatycznej bohaterki.

Wspólna lektura była wstępem do zabawy i rozmowy o bezpieczeństwie. Dzieci miały wiele pytań dotyczących służby w Policji. Z chęcią oglądały elementy umundurowania. Każdy mógł przez chwilę poczuć się jak prawdziwy funkcjonariusz. Taka forma spędzania czasu miała również za zadanie promowanie czytelnictwa od najmłodszych lat.

Nagrodą za aktywny udział w zajęciach były odblaski ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Mroczy.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Szkolenie rezerwistów. Duże zaangażowanie podczas zajęć

W dniach 15-19.04.br. instruktorzy z Brygadowego Zespołu# Szkoleniowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkolili na Jachcicach rezerwę pasywną.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)