Dziś mamy 9 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

15 lutego 2023

Konkurs plastyczny dla uczniów. Tematem prac zimowe utrzymanie dróg

fot. GDDKiA

fot. GDDKiA

Jak wygrać atrakcyjną nagrodę dla siebie i zapewnić interesujące atrakcje swojej klasie? Takie możliwości otwiera udział #w konkursie plastycznym organizowanym przez GDDKiA Oddział Bydgoszcz! Zapraszamy do wspólnej zabawy uczniów klas I-V kujawsko-pomorskich szkół podstawowych.

Warunki uczestnictwa i nagrody

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej, w dowolnej technice, prezentującej zimowe utrzymanie dróg krajowych. Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów tematyki zimowego utrzymania dróg oraz standardów, jakie w tym zakresie obowiązują. Inspirujące informacje dla uczestnikow konkursu znajdują się w naszej relacji ze stanu gotowości do zimowego utrzymania dróg: Kujawsko-pomorskie gotowe na zimowe utrzymanie dróg krajowych.

Oprócz uzyskania nagród indywidualnych, laureaci konkursu zabiorą także swoje klasy na zwiedzanie Obwodu Utrzymania Dróg w Tryszczynie, połączone ze zwiedzaniem drogowego „centrum dowodzenia”, jakim jest Punkt Informacji Drogowej. Z pewnością będzie to dla to dla zwycięskiej klasy nie tylko wydarzenie o wysokich wartościach edukacyjnych, ale także niezwykle emocjonujące przeżyciem!

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym regulaminem oraz do licznego uczestnictwa w konkursie. Termin dostarczania prac konkursowych: 28 lutego 2023 r. (decyduje data wpływu).

Materiał: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Oddział Bydgoszcz

Oceń artykuł: 1 1
Pliki do pobrania
Regulamin_konkursu_plastycznego_'Bezpieczna_zima_z_GDDKiA'.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)