Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

15 lutego 2023

Konkurs plastyczny dla uczniów. Tematem prac zimowe utrzymanie dróg

fot. GDDKiA

fot. GDDKiA

Jak wygrać atrakcyjną nagrodę dla siebie i zapewnić interesujące atrakcje swojej klasie? Takie możliwości otwiera udział #w konkursie plastycznym organizowanym przez GDDKiA Oddział Bydgoszcz! Zapraszamy do wspólnej zabawy uczniów klas I-V kujawsko-pomorskich szkół podstawowych.

Warunki uczestnictwa i nagrody

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej, w dowolnej technice, prezentującej zimowe utrzymanie dróg krajowych. Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów tematyki zimowego utrzymania dróg oraz standardów, jakie w tym zakresie obowiązują. Inspirujące informacje dla uczestnikow konkursu znajdują się w naszej relacji ze stanu gotowości do zimowego utrzymania dróg: Kujawsko-pomorskie gotowe na zimowe utrzymanie dróg krajowych.

Oprócz uzyskania nagród indywidualnych, laureaci konkursu zabiorą także swoje klasy na zwiedzanie Obwodu Utrzymania Dróg w Tryszczynie, połączone ze zwiedzaniem drogowego „centrum dowodzenia”, jakim jest Punkt Informacji Drogowej. Z pewnością będzie to dla to dla zwycięskiej klasy nie tylko wydarzenie o wysokich wartościach edukacyjnych, ale także niezwykle emocjonujące przeżyciem!

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym regulaminem oraz do licznego uczestnictwa w konkursie. Termin dostarczania prac konkursowych: 28 lutego 2023 r. (decyduje data wpływu).

Materiał: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Oddział Bydgoszcz

Oceń artykuł: 1 1
Pliki do pobrania
Regulamin_konkursu_plastycznego_'Bezpieczna_zima_z_GDDKiA'.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)