Kierowca zakleszczony w aucie. Zderzenie forda z fiatem (aktualizacja)

fot. powierzone
We wtorek, 8 sierpnia na drodze w #Królikowie (gm. Szubin) zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców został zakleszczony w aucie.
Do zderzenia forda focusa i fiata doblo doszło kilka minut przed godziną 18.00. Na miejscu obecne były dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz straż pożarna i policja. Samochodami podróżowały łącznie dwie osoby. Kierowcy doznali obrażeń.
Jak poinformował nas dyżurny PSP w Nakle jedna osoba została zakleszczona w aucie. Strażacy wydobyli poszkodowanego z samochodu przy pomocy narzędzi hydraulicznych i przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego.
Ustalenia policji:
- Z poczynionych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem ford 25-letnia mieszkanka powiatu nakielskiego nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym pojazdem fiat, kierowanym przez 68-letniego mieszkańca Bydgoszczy - poinformował mł. asp. Mariusz Lubiewski, p.o. oficera prasowego KPP Nakło. - Kierujący byli trzeźwi. Uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitali w Bydgoszczy i Żninie celem dalszych badań - dodał
Czytaj również
Dodaj komentarz
Muzeum Ziemiaństwa. Podpisano umowę na rewitalizację parku

W podtoruńskiej Nawrze, gdzie ulokujemy przyszłe Muzeum# Ziemiaństwa im. Rodziny Sczanieckich, trwają remont konserwatorski i działania rewitalizacyjno-odtworzeniowe w zabytkowym zespole pałacowo-parkowym. 22 maja, w obecności marszałka Piotra Całbeckiego i przedstawicieli lokalnych władz, podpisana została umowa z wykonawcą pierwszego etapu rewitalizacji części parkowej.
(czytaj więcej)Pociąg na Hel. Pasażerowie nadali mu nazwę

Nazwę „Latarnik” dla powracającego do # rozkładu jazdy pociągu na Hel wybrali pasażerowie w konkursie zorganizowanym przez samorząd województwa (który jest organizatorem pasażerskich przewozów kolejowych w regionie) i przewoźnika (spółkę Arriva). Zwycięzcom gratulowała dziś (14 maja) wicemarszałek Aneta Jędrzejewska z przedstawicielami spółki Arriva. Pierwszy kurs pociągu 19 czerwca.
(czytaj więcej)Sto lat, dwie kobiety, tysiące wspomnień. Dwa jubileusze urodzin

Dwie kobiety, sto lat życia i niezliczone historie. Anna Musiał z # Jadwigowa (powiat nakielski) i Helena Łukaszewska z Wituni (powiat sępoleński) świętują setne urodziny. Jedna wychowała siedmioro dzieci, druga jeszcze kilka lat temu ćwiczyła na siłowni plenerowej. Obie przetrwały wojnę, ciężko pracowały i dziś, otoczone rodziną, z sentymentem wspominają dawne czasy.
(czytaj więcej)Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.
(czytaj więcej)
Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad
CNA, w dniu 09-08-2023 20:38:07 napisał:
odpowiedz
Bbbb, w dniu 10-08-2023 07:11:06 napisał:
odpowiedz
Ppp, w dniu 10-08-2023 22:42:52 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!