Dziś mamy 8 lutego 2026, niedziela, imieniny obchodzą:

05 lutego 2026

Wyjątkowa sesja zdjęciowa. Dedykowana seniorkom

fot. Jolanta Otto

fot. Jolanta Otto

W dniu 3 lutego odbyła się wyjątkowa sesja #zdjęciowa dedykowana seniorkom, zorganizowana w ramach projektu „Aktywni seniorzy z powiatu nakielskiego”.Wydarzenie było nie tylko okazją do wykonania pięknych fotografii, ale także do przełamywania barier i budowania pewności siebie.

Panie z ogromnym zaangażowaniem i odwagą stawały przed obiektywem, stopniowo przełamując nieśmiałość. Ubrane w eleganckie, starannie dobrane kreacje i otoczone klimatyczną scenerią, prezentowały się z klasą, wdziękiem i autentyczną radością. Atmosfera spotkania sprzyjała uśmiechom, rozmowom i dobrej zabawie, co z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w finalnych fotografiach.

Sesję zdjęciową zrealizowałaLidia Koniec, a o profesjonalny makijaż, podkreślający naturalne piękno uczestniczek, zadbałaKarolina Pągowska.Dzięki nim panie mogły poczuć się wyjątkowo i komfortowo przed aparatem.

Z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy tego inspirującego spotkania.

Projekt „Aktywni seniorzy z powiatu nakielskiego” jest realizowany przez Powiat Nakielski, wybrany do dofinansowania przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”. Inicjatywa współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 31 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Rocznica śmierci Jana Olszewskiego. "Służyć Bogu i Ojczyźnie"

Jan Olszewski – całe życie służył Polsce#. Premier, doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego, sędzia Trybunału Stanu. Obrońca opozycjonistów w procesach politycznych w okresie PRL, współpracownik KOR i Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela. Dochował wierności przyrzeczeniu harcerskiemu złożonemu w Szarych Szeregach: „służyć Bogu i Ojczyźnie…”.

(czytaj więcej)
0

Najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom. Zosia i Nikodem w czołówce

Zofia i Nikodem to najpopularniejsze imiona #nadawane dzieciom w ostatnim półroczu 2025 roku. Tak wynika z najnowszego rankingu Ministerstwa Cyfryzacji. Pełne zestawienie i szczegółowe statystyki można znaleźć na portalu dane.gov.pl.

(czytaj więcej)
0

Śnieżny Księżyc rozświetli niebo. Lutowa pełnia

Dziś na niebie będziemy mogli podziwiać #drugą pełnię Księżyca w tym roku. Nasz naturalny satelita osiągnie pełną fazę późnym wieczorem, a dokładny moment maksimum zjawiska przypadnie w Polsce o godzinie 23:09. To doskonała okazja, by spojrzeć w górę i zobaczyć Srebrny Glob w całej jego okazałości.

(czytaj więcej)
0

Zaginął 7 lutego 1984 roku. Internowany, śledzony i zamordowany

Internowany, śledzony, zamordowany #przez „nieznanych sprawców”. Piotr Bartoszcze był członkiem Komitetu Założycielskiego NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność Chłopska”. Zaginął 7 lutego 1984 roku podczas rozwożenia wydawnictw podziemnych. Jego ciało, w studzience melioracyjnej na polu, ze śladami pobicia i duszenia znalazł brat Roman Bartoszcze. Piotr osierocił czworo dzieci, najmłodsze urodziło się po śmierci ojca.

(czytaj więcej)