Dziś mamy 9 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

23 lutego 2023

Dowiedzieli się o pracy bibliotekarza. Niecodzienna lekcja dla uczniów

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 22.02.2023r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna przeprowadziła lekcję biblioteczną w #Niepublicznym Przedszkolu i Szkole Podstawowej Mini Akademii w Mroczy.

Zajęcia miały na celu zapoznanie dzieci z podstawowym działaniem biblioteki. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca bibliotekarza. Pracownicy przedstawili jak wygląda proces wypożyczania książki kiedyś (system karteczkowy) i dziś (karta elektroniczna). Przy okazji świętowaliśmy Światowy Dzień Kota, który przypadał w piątek 17 lutego. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i chętnie brały udział w dyskusji. Bardzo dziękujemy Pani Żanecie za miłą atmosferę i słodki poczęstunek.

Materiał: Dominika Kłosińska / MGBP w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)