Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

04 października 2023

Do przedszkola zawitali policjanci. Pogadanka na temat bezpieczeństwa

fot. powierzone

fot. powierzone

3 października Przedszkole Miejskie w #Mroczy odwiedzili policjanci z Komisariatu Policji w Mroczy oraz Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

Dzieci poznały zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, numery alarmowe oraz dowiedziały się jak postępować, gdy spotkają obcą osobę. Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia radiowozu i motocykla. Ogromną radość sprawiło dzieciom poznanie psów policyjnych. Na zakończenie dzieci podziękowały policjantom śpiewając piosenkę oraz wręczając drobne upominki.

Materiał: Agata Schulz

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)