Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

24 września 2022

W Samsieczynku po zebraniu. Uczestniczyło 24 mieszkańców

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Zebranie wiejskie zwołane zostało zgodnie ze Statutem# Sołectwa Samsieczynek i odbyło się dnia 19 września 2022 r. o godz. 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Samsieczynku.

Przewodniczacym zebrania była sołtys Pani Paula Kowalska. W zebraniu uczestniczyło 24 uprawnionych mieszkańców. W zebraniu, oprócz uprawnionych mieszkańców uczestniczył Zastępca Burmistrza MiG Mrocza Pan Waldemar Chudzik.

Na wstepie przedstawiono i przegłosowano porzadek obrad, który został przyjęty jednogłośnie. Zgodnie z porządkiem obrad sołtys odczytała sprawozdanie z działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej za okres między zebraniami, do którego nie było uwag. Kolejnym punktem zebrania było rozdysponowanie funduszu sołeckiego na 2023 r. W ostatnim punkcie porządku zebrania wolne głosy i wnioski, mieszkańcy zgłaszali nurtujące ich problemy dotyczące sołectwa. Zebranie zakończono o godz. 1915.

Materiał: Agnieszka Delestowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)