Dziś mamy 1 października 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

24 września 2022

W Samsieczynku po zebraniu. Uczestniczyło 24 mieszkańców

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Zebranie wiejskie zwołane zostało zgodnie ze Statutem# Sołectwa Samsieczynek i odbyło się dnia 19 września 2022 r. o godz. 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Samsieczynku.

Przewodniczacym zebrania była sołtys Pani Paula Kowalska. W zebraniu uczestniczyło 24 uprawnionych mieszkańców. W zebraniu, oprócz uprawnionych mieszkańców uczestniczył Zastępca Burmistrza MiG Mrocza Pan Waldemar Chudzik.

Na wstepie przedstawiono i przegłosowano porzadek obrad, który został przyjęty jednogłośnie. Zgodnie z porządkiem obrad sołtys odczytała sprawozdanie z działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej za okres między zebraniami, do którego nie było uwag. Kolejnym punktem zebrania było rozdysponowanie funduszu sołeckiego na 2023 r. W ostatnim punkcie porządku zebrania wolne głosy i wnioski, mieszkańcy zgłaszali nurtujące ich problemy dotyczące sołectwa. Zebranie zakończono o godz. 1915.

Materiał: Agnieszka Delestowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Walki z Wścieklizną. Jak można się zarazić?

W czwartek, 28 września przypadał #Światowy Dzień Walki z Wścieklizną. Wścieklizna to jedna z najpoważniejszych chorób zakaźnych. Cechuje ją blisko 100% śmiertelność. Jeśli wirus dostanie się do mózgu, nie ma możliwości uratowania chorego.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)