Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

Uczniowie na wycieczce. Zwiedzanie zoo i wspólna zabawa w parku rozrywki

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

30 maja uczniowie klas #młodszych oraz ich nieco starsi koledzy ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu wybrali się na wycieczkę do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku.

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie zoo. Tam dzieci mogły podziwiać: niedźwiedzie, rysie, żbiki, wilki, kozice, osiołki, żubry, dziki, lamy, zebry, konie i wiele innych. Miały okazję na żywo zobaczyć również tygrysa, lemury, wiele gatunków ryb, płazów i gadów. Po zwiedzaniu zoo uczniowie udali się do Parku Rozrywki. Tam w Zaginionym Świecie  oglądali  figury dinozaurów oraz zobaczyli wielkie owady. W dalszej części wycieczki dzieci korzystały z licznych urządzeń, które dostarczyły im wiele radości i sprawiały, że z twarzy nie znikał uśmiech. Były rozmaite karuzele, zjeżdżalnie, basen z łódeczkami, gabinet luster, zamki dmuchane, trampoliny, samochody. Wszyscy uczestnicy bardzo zadowoleni, zmęczeni wyczerpującą zabawą, ale pełni niezapomnianych wrażeń wrócili bezpiecznie do domów.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)