Dziś mamy 9 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

09 marca 2023

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Odbędą się dwa konkursy

Miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy szkolić z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zorganizujemy również dwa konkursy:
- X gminny konkurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod patronatem Burmistrza Kcyni p. Marka Szarugi dla szkół podstawowych,
- IX powiatowy konkurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod patronatem Starosty Nakielskiego p. Tadeusza Sobola dla szkół ponadpodstawowych.

Działania realizowane będą w ramach pozyskanych grantów. Jesteśmy jedynym stowarzyszeniem z terenu gminy, które uzyskało dotacje na ten cel w otwartym konkursie ofert, ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

Dziękujemy komisjom konkursowym za zaufanie i wsparcie.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)