Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

19 maja 2023

Przedszkolaki wzięły udział w lekcjach bibliotecznych. Wspólne zwiedzanie

fot. Miejsko-Gminna biblioteka Publiczna w Mroczy

fot. Miejsko-Gminna biblioteka Publiczna w Mroczy

W dniach od 15.05.2023r. do 19.05.2023r. Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w# Mroczy odwiedziły wszystkie grupy dzieci z Przedszkola Miejskiego w Mroczy.

Podczas wizyty w bibliotece dzieci dowiedziały się czym jest biblioteka, na czym polega praca bibliotekarza, jak należy zachować się w bibliotece oraz jak wypożycza się książki. Celem lekcji było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie poczucia szacunku dla książek. Przedszkolaki zostały zachęcone do odwiedzin w bibliotece i przystąpienia do akcji czytelniczej „Mała Książka to Wielki Człowiek”. Podsumowaniem lekcji było wspólne zwiedzanie biblioteki.

Materiał: Dominika Kłosińska / Miejsko-Gminna biblioteka Publiczna w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)