Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Nie trudno było o upadek. Wytrwałość i zgranie podczas wędrówki

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzisiejszą wędrówkę rozpoczęliśmy# w Chobielinie i szliśmy w stronę miejscowości Tur po południowym brzegu Noteci.

Pogoda dopisywała, było koło zera, wszystko było przykryte świeżym śniegiem co w nocy napadał. Przez to zrobiło się niebezpiecznie bo pod kołderką białego puchu znajdował się lód i nie trudno było o upadek. Liczne rowy melioracyjne sprawiały że często musieliśmy zawracać i szukać innej drogi.

Z założonych 15km zrobiło się 18km. Zmęczeni, ale i zadowoleni dotarliśmy do celu. Niestety coraz rzadziej pada u nas śnieg tym bardziej warto wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję żeby wyjść na spacer i pochodzić w  śniegu. Pomimo niebezpieczeństw jakie dzisiaj napotkaliśmy dziękuję całej ekipie za niesamowitą wytrwałość i zgranie  podczas wędrówki.

Organizator: Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 49 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)