Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

06 lipca 2022

30-latek zatrzymany do sprawy narkotykowej. Pomógł policyjny pies

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Ponad 80 gramów marihuany zabezpieczyli szubińscy kryminalni w # pomieszczeniach użytkowanych przez 30-letniego mieszkańca miasta. Miejsca, gdzie przechowywane były zabronione środki wskazał pies do wyszukiwania zapachów narkotyków. Podejrzany już usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

To, że mieszkaniec Szubina może posiadać środki narkotyczne, ustalili w ostatnich dniach kryminalni z miejscowego komisariatu. Swoje informacje funkcjonariusze weryfikowali wczoraj (5.07.22). Bardzo pomocny okazał się pies do wyszukiwania zapachu narkotyków, którego policjanci wykorzystali podczas przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez 30-latka.

Funkcjonariusze wykonując czynności zabezpieczyli ponad 80 gramów marihuany, a ich 30-letni właściciel został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu.  Jeszcze tego samego dnia mieszkaniec Szubina usłyszał zarzut  posiadania zabronionych środków, za co odpowie zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.

Decyzją oskarżyciela podejrzany został objęty policyjnym dozorem, a o jego losach zdecyduje sąd.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 32 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)