Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

18 września 2022

Zmagania indywidualne. Która zawodniczka okazała się najlepsza?

fot. BG

fot. BG

Nie tylko drużynowa, ale również indywidualna rywalizacja miała miejsce w # miniony weekend na mroteckim podeście. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki Tarpana, które zajęły dwa miejsca na podium.

W hali widowiskowo – sportowej w Mroczy odbył się Indywidualny Puchar Polski kobiet w podnoszeniu ciężarów. W rywalizacji wzięło udział 13 zawodniczek, w tym 3 z miejscowego klubu Tarpan: Monika Marach, Wiktoria Wołk i Julia Szczepaniak. Panie walczyły w dwuboju, tj. rwaniu i podrzucie. Zmagania okazały się zacięte i wyrównane. Poza zasięgiem była jedynie największa faworytka imprezy: Monika Marach, która potwierdziła swoją dobrą dyspozycję.

Łączny wynik 212 kg w dwuboju przełożył się na 261,03 pkt w klasyfikacji Sinclaira, zapewniając tytuł piątej indywidualnej triumfatorki turnieju o Puchar Polski kobiet. O drugi stopień podium zaciętą rywalizację stoczyły: Martyna Dołęga oraz druga z mroteckim nadziei Wiktoria Wołk. Ostatecznie górą o zaledwie 0,03 pkt w punktacji Sinclaira okazał się reprezentantka WLKS Nowe Iganie. Tak mała różnica sprawiła, że Wołk miała prawo czuć niedosyt, ale mimo wszystko zajęcie miejsca na najniższym stopniu podium można nazwać dużym sukcesem. Ostatnia z zawodniczek miejscowego Tarpana Julia Szczepaniak zakończyła zmagania na 10. miejscu.

Wyniki rywalizacji wg punktacji Sinclaira:
1. Monika Marach – 261,03 pkt
2. Martyna Dołęga – 254,35 pkt
3. Wiktoria Wołk- 254,32 pkt
4. Oliwia Drzazga – 251,55 pkt
5. Monika Szymanek – 249,12 pkt
6. Maria Połka – 245,89 pkt
7. Maria Karolak – 238,5 pkt
8. Klaudia Luterek – 223,19 pkt
9. Zuzanna Połka – 220 pkt
10. Julia Szczepaniak – 215,85 pkt
11. Zimroz Agnieszka – 210,87 pkt
12. Karolina Kropidłowska – 196,93 pkt
13. Natalia Chołuj – 183,54 pkt

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Kibic sportowy, w dniu 19-09-2022 13:28:08 napisał:

    Gratulacje dla zawodniczek,trenerów i organizatorów.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)