Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

01 września 2022

Żegluga zainaugurowała nowy rok szkolny. Wystąpiła szkolna orkiestra

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

1 września 2022 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej #im. kmdr. B.Romanowskiego w Nakle nad Notecią zainaugurowano nowy rok szkolny.

Na boisku zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele rodziców i zaproszeni goście. Społeczność szkolną, a w szczególności uczniów rozpoczy-nających naukę w klasach pierwszych powitał pan dyrektor Kazimierz Toczko. Kilka ciepłych słów do uczniów i nauczycieli skierował Wicestarosta Nakielski Tomasz Miłowski. Nie zabrakło również wspomnienia rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po wysłuchaniu kilku utworów zagranych przez szkolną or-kiestrę i zespół szantowy uczniowie udali się do sal lekcyjnych na pierwsze, powakacyjne spotkania z kolegami i wychowawcami. Udanego roku szkolnego!

Materiał: Marzanna Gawrońska - Tercjak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)