Dziś mamy 1 października 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2022

Zdarzenie w Laskownicy. Kierowca motocykla zabrany do szpitala

fot. OSP Mieczkowo

fot. OSP Mieczkowo

W niedzielę, 7 sierpnia na drodze powiatowej w miejscowości # Laskownica doszło do zdarzenia drogowego.

Do zdarzenia doszło około godziny 13:00. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Na miejsce wezwano jednostkę OSP Gromadno i OSP Mieczkowo oraz jednostkę z JRG w Szubinie. Przybyli także policjanci, którzy ustalali przebieg zdarzenia. - Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Yamaha - 34-letni mieszkaniec gminy Kcynia nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego najechał na poprzedzający pojazd volkswagen. Kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala, celem dalszej hospitalizacji - poinformowała mł. asp. Zofia Wrzeszcz p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Policja będzie prowadziła w tej sprawie postępowanie wyjaśniające.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (13)

    chirurgia urazowa, w dniu 08-08-2022 12:58:54 napisał:

    Proponowałbym nie zajmować się motocyklistami, niech jeżdżą na własną odpowiedzialność i w razie czego niech sami się wylizują na miejscu. Niech ważą z sobą apteczki ni niech sami udzielają sobie pomoc.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa hal
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Walki z Wścieklizną. Jak można się zarazić?

W czwartek, 28 września przypadał #Światowy Dzień Walki z Wścieklizną. Wścieklizna to jedna z najpoważniejszych chorób zakaźnych. Cechuje ją blisko 100% śmiertelność. Jeśli wirus dostanie się do mózgu, nie ma możliwości uratowania chorego.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)