Dziś mamy 26 września 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2022

Zdarzenie w Laskownicy. Kierowca motocykla zabrany do szpitala

fot. OSP Mieczkowo

fot. OSP Mieczkowo

W niedzielę, 7 sierpnia na drodze powiatowej w miejscowości # Laskownica doszło do zdarzenia drogowego.

Do zdarzenia doszło około godziny 13:00. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Na miejsce wezwano jednostkę OSP Gromadno i OSP Mieczkowo oraz jednostkę z JRG w Szubinie. Przybyli także policjanci, którzy ustalali przebieg zdarzenia. - Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Yamaha - 34-letni mieszkaniec gminy Kcynia nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego najechał na poprzedzający pojazd volkswagen. Kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala, celem dalszej hospitalizacji - poinformowała mł. asp. Zofia Wrzeszcz p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Policja będzie prowadziła w tej sprawie postępowanie wyjaśniające.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (13)

    chirurgia urazowa, w dniu 08-08-2022 12:58:54 napisał:

    Proponowałbym nie zajmować się motocyklistami, niech jeżdżą na własną odpowiedzialność i w razie czego niech sami się wylizują na miejscu. Niech ważą z sobą apteczki ni niech sami udzielają sobie pomoc.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)