Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

05 lipca 2022

Zawody strzeleckie w Kowalewku. Nagrodą główną jest lot motolotnią!

fot. JRS Kowalewko

fot. JRS Kowalewko

Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w otwartych # zawodach strzeleckich, które odbędą się w sobotę 9 lipca o godzinie 10:00 na strzelnicy w Kowalewku. Rozegrane zostaną konkurencje strzeleckie: tarczowe – pistolet centralnego zapłonu, karabin centralnego zapłonu, oraz konkurencje dynamiczne "blaszanka" - strzelba.

Możliwość zaliczenia osobo-startów do utrzymania licencji zawodniczej.
Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.

Z pośród wszystkich uczestników zawodów rozlosowana będzie nagroda główna Lot Motolotnią. Szczęśliwiec będzie miał możliwość podziwiania wspaniałych widoków i zabudowań z niecodziennej perspektywy.

Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni - broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, ognisko oraz dobrą zabawę.

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę w Kowalewku (gm. Kcynia). Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.
Wyrobisz u Nas również Prowadzącego Strzelanie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu.

Strzelania możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.

materiał: JRS Kowalewko

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (9)

  DD, w dniu 05-07-2022 11:04:05 napisał:

  Niech ktoś uporządkuje tą samowolkę z tą zasraną paralotnią, lata poniżej dopuszczalnych wysokości, nad samymi domami i hałasuje cały weekend na lini Nowa Wieś - Gromadno - Kowalewko. Ludzie w domach też chcą odpocząć i mają do tego prawo. Wielka mi atrakcja

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Wyborca, w dniu 05-07-2022 13:01:05 napisał:

  Nie przesadzaj, lata bardzo wysoko, a poza tym już wcześniej chcieli niektórzy likwidacji strzelnicy i się nie udało, a w tych czasach to złoty skarb

  odpowiedz

  • -4 (6)

  Felcio, w dniu 05-07-2022 13:22:43 napisał:

  Zlikwidować to całe to Kowalewko i ich działalność! To latanie i strzelanie ukrucić.

  odpowiedz

  • -3 (7)

  hhhh, w dniu 05-07-2022 13:33:31 napisał:

  po co to komu to latanie? jakie marnotrastwo pieniędzy publicznych? dlaczego burmistrz i gmina to finansuje? chciałbym wiedzieć kiedy to się skończy? radni są po to żeby reagować a tu nic w kwestii już dawno wiadomej nic nie robią. nie są to strażacy ani wojsko jakieś przebierańcy więc dlaczego się ich toleruje? nie wnoszą dla społeczeństwa niczego dobrego a tylko ich utrzymanie kosztuje. tego gościa na paralotni też ukrócić by należało, a nie że sobie tak lata i ptaki płoszy i hałas robi.

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Polak Mały , w dniu 05-07-2022 13:35:22 napisał:

  Ruskie agenty nie podoba się że społeczeństwo umie strzelać

  odpowiedz

  • -3 (5)

  podatnik2, w dniu 05-07-2022 16:19:11 napisał:

  ta zbieranina chłoptasiów nic nie robi tylko lans. a ten typek co lata tym ustrojstwem już dawno powinien mieć zakaz. Na policję trzeba zadzwonić i od razu przestanie, co to ma być? jakby każdy sobie tak samowolnie latał to zwariować by szło. Towarzystwo przegonić i będzie spokój w gminie, a radna i sołtys w jednej osobie nic nie robi z tym tematem podobnie jak burmistrz.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)