Dziś mamy 30 listopada 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

19 września 2021

Trampkarze i młodzicy osiągają sukcesy. Mają już za sobą kilka meczów

fot. pow.

fot. pow.

Po drużynach Trampkarzy i Młodzików do rozgrywek KPZPN dołączyły# kolejne drużyny młodzieżowe stowarzyszenia Feniks Mrocza.

Dzięki wsparciu z funduszy Gminy Mrocza na rozwój sportu w roku 2021 oraz darczyńców, do rywalizacji zgłoszone zostały również grupy Orlika (trener Wiesław Śmieliński) oraz Żaka (trener Arkadiusz Król).

Zawody w kategorii Żak odbywają się w formie zabawy, bez tabel i zapisywanych wyników. Jest to bardzo dobre posunięcie ze strony związku piłkarskiego, gdyż uczy gry w piłkę w formie zdrowej rywalizacji bez presji wygranych. Trener Król prowadzi zajęcia w każdy poniedziałek i środę o godz. 17.00 na mroteckim orliku i zaprasza chętnych z roczników 2013 i 2014 do udziału w zajęciach. Drużyna ma za sobą już 2 turnieje: w Nakle i Potulicach na których rywalizowała z lokalnymi zespołami.

Zespół Orlika ma za sobą udział w 3 turniejach. Chłopcy reprezentowali naszą gminę na zawodach w Sępólnie, Lnianie a ostatnio byli gospodarzami. Drużyna na wszystkich odbytych dotychczas turniejach grała ze zmiennym szczęściem, ale zawsze przywoziła dobre rezultaty i zdobycz punktową.

Na ostatnim "mroteckim turnieju" Orlicy przegrali z Wdą Świecie 1-3, zremisowali z Wisłą Strzelce 1-1 i wygrali z Kamionką Kamień Kr 5-2.

Skład drużyny z ostatnich zawodów: Kacper Kania, Jakub Jóżwiak, Kamil Kruszyński, Tomasz Król, Adam Siuzdak, Sebastian Nawrot, Ksawery Król, Marcel Splitt, Marcel Landowski, Miłosz Książek, Grzegorz Bruski, Stanisław Świtalski, Dorian Kluczyński, Kacper Rymaszewski, Marcel Olejnik.

W ostatnim tygodniu zespół Młodzików pauzował. Ostatnim meczem drużyny, była potyczka w Kcyni, którą zawodnicy wygrali 3-0

Drużyna Trampkarza na wyjeździe wysoko wygrała z Dębem Potulice, a wart podkreślenia jest debiut w tym meczu, 3 piłkarzy z zespołu młodzika.

Zarówno Młodzicy, jak i Trampkarze zajmują dotychczas 2 miejsce w swoich grupach i mamy nadzieję, że po przyszłym weekendzie się to nie zmieni.

Materiał: Marcin Klebs - LUKS Feniks Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)