Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2022

Tarpan po raz kolejny gromi. Felippe nie zwalnia tempa

fot. archiwum

fot. archiwum

Co prawda Tarpan Mrocza nieraz udowodnił, że siłę rażenia ma w tym sezonie bardzo dużą, ale # pomimo już pewnego awansu nie zamierzał w tym aspekcie nic zmieniać.

Boleśnie w miniony weekend przekonał się o tym, Bizon Tuchółka, który poniósł dwucyfrową porażkę na własnym boisku.

Na kilka kolejek przed końcem rozgrywek mrotecki Tarpan zapewnił sobie awans do A – klasy, więc w pozostałych meczach szansę na pokazanie się dostają zmiennicy którzy z reguły siedzieli na ławce rezerwowych. Zespół radzi sobie jednak świetnie i o problemach w walce o 3 punkty w każdym meczu nie ma mowy. W miniony weekend o sile rażenia podopiecznych Pawła Mądrzejewskiego przekonał się Bizon Tuchółka, który nie miał za wiele do powiedzenia na własnym boisku. Po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazał się Felippe Eduardo, który zdobył cztery bramki. Po dwa trafienia ponadto zanotowali: Bartosz Stoppel, Jakub Witucki i Krystian Born. Tarpan odniósł co prawda wysokie zwycięstwo, ale przypłacił je kontuzją bramkarza Kamila Jeszke, który w 52. minucie doznał urazu głowy i został zabrany do szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań.

Bizon Tuchółka – Tarpan Mrocza 0:12 (0:5)

Bramki dla Tarpana: Felippe Eduardo 4, Jakub Witucki 2, Bartosz Stoppel 2, Krystian Born 2, Jan Martin, Kamil Adamski

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    ???, w dniu 17-06-2022 12:40:34 napisał:

    Jestem zawodnikiem tej drużyny i jest mi przykro że podziękowaliśmy tylko temu trenerowi bo tak naprawdę to poprzedni nasz trener zbudował tą drużynę i nikt o nim nie wspomniał słowem

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Budowa magazynów
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)