Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

04 lipca 2022

Poszukiwany za groźby i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Już za kratami

fot. policja mazowiecka

fot. policja mazowiecka

Na ponad 2 lata trafił do zakładu karnego 45-latek, którego #sąd w Szubinie poszukiwał za groźby i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna został zatrzymany w minioną sobotę przez mundurowych z szubińskiego komisariatu.

W ubiegłym miesiącu szubińska policja wszczęła poszukiwania za 45-latkiem, który winien przebywać w zakładzie karnym za groźby i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Decyzję o doprowadzeniu mężczyzny do placówki penitencjarnej podjął miejscowy sąd.

Poszukiwany cieszył się wolnością do minionej soboty (02.07.22), kiedy to mundurowi ustalili lokal, gdzie mężczyzna się ukrywał. Zastany tam 45-latek nie krył zdziwienia wizytą mundurowych. Formalnością było sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie i potwierdzenie faktu prowadzonych za nim poszukiwań.

Zatrzymany jeszcze tego samego dnia został dowieziony do zakładu karnego. Tam, zgodnie z decyzją sądu, spędzi 2 lata i 2 miesiące.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (6)

  Pdw, w dniu 04-07-2022 11:56:44 napisał:

  G.Łuszek wrócił do Szubina i już sypie xD

  odpowiedz

  • 2 (6)

  nikuś, w dniu 05-07-2022 10:15:17 napisał:

  Jestem za tym aby więzienia były więzieniami a nie sanatoriami czy domami wypoczynkowymi. Więzień powinien być tam więziony w taki sposób by po wyjściu na wolność wolałby się powiesić, niż tam wrócić! Powinna wrócić też kara chłosty np. 20 batów przed każdym posiłkiem.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ciumcia Rumcia , w dniu 11-07-2022 23:12:15 napisał:

  Uważam że więźniowie powinni być gwałceni przed każdym posiłkiem jak i po

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramki ślubne
39,90PLN
Konstrukcje stalowe
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)