Dziś mamy 26 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

19 stycznia 2022

Nie jesteś sam. Nie zwlekaj. Zgłoś się po pomoc!

fot. PPPP w Nakle

fot. PPPP w Nakle

Czujesz się stale przygnębiony? Przeżywasz kryzys emocjonalny? Skontaktuj się z# centrum wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym. Dyżurują w nim psychologowie, którzy wysłuchają problemów. Wskażą też odpowiednią placówkę, gdzie można otrzymać pomoc. Więcej szczegółów na załączonym plakacie.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Gnojokok, w dniu 19-01-2022 09:57:04 napisał:

  Od pewnego czasu rządzący stosują w stosunku do nas przemoc psychiczną.Swoisty terror,epatując w sposób świadomy i celowy wynikami zgonów.Jest to element brudnej i szkodliwej propagandy mający dawać efekt mrożący krew i wymusić szczepienia.Obrzydliwe i prawnie niedozwolone metody osiągania celów.Polegają one na wchodzeniu z ofiarą w takie interakcje, w następstwie których czuje się ona źle, zastraszona,osaczona i stłamszona. Jest to działanie przy pomocy słów oraz różnych środków niewerbalnych.Przypomnę,że w świetle polskiego prawa stosowanie przemocy psychicznej jest traktowane jako przestępstwo. Zostało ono uregulowane w art. 207 § 1 k.k.Trzeba głośno powiedzieć STOP takim metodom traktowania, poniżaniu i wzbudzaniu poczucia winy.To nie jest już "kryzys emocjonalny" a stosowanie wobec społeczeństwa przemocy psychicznej.Dzisiaj przed kamerami TV oprawca kolejny raz dopuści się dewastacji psychicznej swoich ofiar manipulacją,wywieraniem wpływu,presji,strachu,szantażowaniem.Czy tego "Centra Wsparcia" nie widzą-?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  damian, w dniu 19-01-2022 10:57:45 napisał:

  najgorsze sa stany maniakalne

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Maryna z Janowa, w dniu 19-01-2022 21:21:01 napisał:

  Czujesz się stale przygnębiony? Przeżywasz kryzys emocjonalny? To weź koło i j**nij się w czoło! Przecie jest zaje**ście! Załóż maskę i do szeregu po ukłucie! Czego nie rozumiesz???

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)