Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2021

Dobre wieści dla mieszkańców. Modernizacja drogi dobiegła końca

fot. pow.

fot. pow.

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Sucharach# w końcu doczekała się realizacji. Prace objęły odcinek liczący 1 km drogi. Na istniejącej podbudowie tłuczniowej położona została nawierzchnia bitumiczna o grubości 6 cm.

Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest firma P.H.U Rafał Szymczak z Nakła, która wygrała ogłoszony przez gminę przetarg. Zadanie zostało wykonane za kwotę 393 tys. 316 zł, z czego 96 tys. zł to dofinansowanie z budżetu Województwa Kujawsko–Pomorskiego. Wspomniana droga służyć będzie zarówno mieszkańcom Suchar, jak i również mieszkańcom sąsiednich wsi, takich jak chociażby Samsieczynek (gm. Mrocza).

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  CNA, w dniu 27-11-2021 14:52:02 napisał:

  stromy ten zjazd na pole , ciężkie traktory szybko to zniszczą .

  odpowiedz

  • 1 (1)

  .... , w dniu 27-11-2021 15:19:05 napisał:

  No właśnie te zjazdy, kto to odebrał? Nie szkoda kasy na takie słabe wykonanie panie BUrmistrzu! Wiem że rada nadzorcza lepiej płatna ale trochę odpowiedzialności za gminę

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Bobi, w dniu 27-11-2021 16:02:31 napisał:

  Fajnie tylko czy to ludzie docenia . edzie zobaczyć od strony samsieczynka jak wygląda po paru latach asfalt wieski jezdza ciągnikami błota pełno .kiszonki wożą po drodze jak u siebie na polu wiecznie syf aż wstyd

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Beniu2283, w dniu 27-11-2021 16:42:58 napisał:

  I już buraki nażekaja gnoju im rozrzucić obędzie dobrze

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Malgorzata, w dniu 28-11-2021 18:41:48 napisał:

  Szkoda tylko ze do Gabrielina ,gdzie mieszkaja ludzie gmina nie moze zrobic porzadnej drogi ....

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Uczestnik, w dniu 28-11-2021 20:20:16 napisał:

  Myślę, że ktoś się przyczyni do komisyjnego odwiertu poszczególnych warstw masy bitumicznej, oczywiście w odpowiednich odcinkach oraz przebadaniu zagęszczenia materiału w odpowiednim laboratorium

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Budowa hal
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)