Dziś mamy 6 lutego 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2022

Bezapelacyjne zwycięstwo. Awans trampkarzy do II ligi

fot. powierzone

fot. powierzone

Rewelacyjnie w rozgrywkach KPZPN zaprezentowali się najstarsi piłkarze# LUKS Feniks Mrocza. Podopieczni trenera Karola Skiby zdeklasowali grupowych rywali i bez straty punktu zdobyli awans do II ligi.

Chłopcy swoją postawą na treningach i boisku potwierdzili, że dzięki systematycznej pracy można osiągać swoje sukcesy. Po raz pierwszy w historii klubu zespół zdobył komplet zwycięstw, wygrywając 14 meczów.

Skład zespołu:

Hubert Lazarek, Oliwier Mróz, Mikołaj Hoppe, Filip Belter, Karol Biskupiak, Wojciech Maik, Aron Łeszyk, Ostap Wiese, Wojciech Maik, Mateusz Maukowski, Igor Pikula,Igor Tondrys, Paweł Świt, Patryk Warczak,Gabryś Splitt, Kacper Klebs, Szymon Frydrychowicz, kapitanem zespołu jest Ksawery Skórcz.
Trener: Karol Skiba

Udział w rozgrywkach był możliwy dzięki wsparciu finansowemu z UMiG Mrocza na rozwój sportu na terenie Gminy Mrocza w 2022 roku.

1. Feniks Mrocza          14 42 pkt 83-21
2. Grom Więcbork          14 34 88-17
3. Wisełka Solec kuj       14 31 59-22
4. Wisełka Strzelce         14 24 49-51
5. Olimpia Wtelno           14 11 27-65
6. Kamionka Kamień Kr  14 10 28-71
7. Victoria koronowo       14 10 32-48
8. Czarni Lniano              14 0 3-76

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 30 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)