Dziś mamy 24 marca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

06 lutego 2023

10 drużyn zaprezentowało umiejętności piłkarskie. Kto zwyciężył?

fot. Maciej Łuczak

fot. Maciej Łuczak

W dniu 28 stycznia 2023 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku mieliśmy okazję# współorganizować kolejną sportową rywalizację. Nakielski Klub Abstynenta zaprosił swoich przyjaciół z zaprzyjaźnionych klubów do udziału w I Halowym Turnieju Abstynenckim. Aż 10 drużyn zaprezentowało swoje umiejętności piłkarskie w Paterku.

Turniej otworzył Prezes Nakielskiego Klubu Abstynenta Tomasz Grudzka w towarzystwie Sekretarza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Krzysztofa Kopiszki, Dyrektor ZSP w Paterku Aliny Sławkowskiej, Prezes Nakielskiego Sportu Anny Mrozek, Pełnomocnika Burmistrza ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Piotra Rugowskiego oraz Wicestarosty Nakielskiego Tomasza Miłowskiego.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

1. Lesery
2. Wolni Strzelcy
3. Pozytywnie Zakręceni
4. Nakielski Klub Abstynenta
5. FC Ulani
6. Jantar Klub Abstynenta
7. Pink Ladies
8. Orły Osowa
9. Bydgoski Klub Abstynenta

Wszystkie zespoły otrzymały puchary. Wyróżniono również zawodników w kategoriach najlepszy zawodnik oraz najlepsza zawodniczka.

Uczestnicy Turnieju mogli liczyć na słodki poczęstunek oraz ciepły posiłek przygotowany przez Nakielski Klub Abstynenta.
Gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju wszystkim uczestnikom oraz za gościnność Pani Alinie Sławkowskiej – dyrektor ZSP w Paterku.

Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Nakło nad Notecią przyznanych Nakielskiemu Klubowi Abstynenta na rok 2023.

Materiał: Maciej Łuczak / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)