Dziś mamy 25 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

24 listopada 2019

Znane są wyniki I etapu. Cztery uczennice "Żeglugi" przeszły dalej

fot. Michał Swoboda

fot. Michał Swoboda

18 listopada 2019 r. Komitet Główny XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady # Logistycznej ogłosił wyniki I etapu.

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu olimpiady zakwalifikowało się czworo uczniów II Technikum Eksploatacji Portów i Terminali w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią. Tj. Aleksandra Małkowska, Weronika Świtalska, Katarzyna Woźna oraz Aleksandra Zamroczyńska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, który odbędzie się 6 grudnia 2019 r. w Wyższej Szkole Logistycznej w Poznaniu. Zwycięzca zmagań będzie miał zapewnione bezpłatne studia w tej pierwszej w Polsce uczelni logistycznej.

materiał: Michał Swoboda

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)