Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

25 maja 2018

Znamy mistrzów pięknego czytania. Jury nie miało łatwego wyboru

fot. SP Mrocza

fot. SP Mrocza

24 maja uczniowie klas I-III przybyli do biblioteki Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w #Mroczy, aby wziąć udział w VII Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania, który oficjalnie otworzyła p. wicedyr. Agnieszka Klebs.

Chociaż wszyscy miłośnicy książek zaprezentowali się wspaniale, jury w składzie p. Anita Wydef (przedstawiciel Rady Rodziców SP Mrocza), p. Irena Szreder, p. Barbara Tadych (nauczyciele), było zmuszone wskazać finalistów. Dwa etapy konkursowe wyłoniły zwycięzców.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom talentu, miłości czytelniczej oraz odwagi. Dziękujemy Rodzicom i Wychowawcom za wspieranie dziecięcego zamiłowania do czytania oraz przygotowanie najmłodszych do prezentacji swoich umiejętności czytania. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom za udział w konkursie, coś słodkiego oraz zakładki do książek. Nagrody i dyplomy będą rozdane zwycięzcom na czerwcowym apelu.

Wyniki:

Klasy I
1. Cyprian Hamowski kl.Ia
2. Marianna Wegner kl.Ia
3. Filip Marciniak kl.Id

Klasy II
1. Nicola Sosnowska kl.IIb
2. Laila Jasińska kl.IIb
3. Mateusz Małkowski kl.IIc

Klasy III
1. Wiktoria Głąb kl.IIIb
Martyna Barnaś kl.IIIc
2.Vanessa Matyszczyk kl IIIa
3. Maja Jankowska kl.IIId

Organizatorzy: Marlena Rosińska, Justyna Misterkiewicz- Hamowska.

materiał: Justyna Misterkiewicz- Hamowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)