Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
25 maja 2018

Znamy mistrzów pięknego czytania. Jury nie miało łatwego wyboru

fot. SP Mrocza

fot. SP Mrocza

24 maja uczniowie klas I-III przybyli do biblioteki Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w #Mroczy, aby wziąć udział w VII Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania, który oficjalnie otworzyła p. wicedyr. Agnieszka Klebs.

Chociaż wszyscy miłośnicy książek zaprezentowali się wspaniale, jury w składzie p. Anita Wydef (przedstawiciel Rady Rodziców SP Mrocza), p. Irena Szreder, p. Barbara Tadych (nauczyciele), było zmuszone wskazać finalistów. Dwa etapy konkursowe wyłoniły zwycięzców.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom talentu, miłości czytelniczej oraz odwagi. Dziękujemy Rodzicom i Wychowawcom za wspieranie dziecięcego zamiłowania do czytania oraz przygotowanie najmłodszych do prezentacji swoich umiejętności czytania. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom za udział w konkursie, coś słodkiego oraz zakładki do książek. Nagrody i dyplomy będą rozdane zwycięzcom na czerwcowym apelu.

Wyniki:

Klasy I
1. Cyprian Hamowski kl.Ia
2. Marianna Wegner kl.Ia
3. Filip Marciniak kl.Id

Klasy II
1. Nicola Sosnowska kl.IIb
2. Laila Jasińska kl.IIb
3. Mateusz Małkowski kl.IIc

Klasy III
1. Wiktoria Głąb kl.IIIb
Martyna Barnaś kl.IIIc
2.Vanessa Matyszczyk kl IIIa
3. Maja Jankowska kl.IIId

Organizatorzy: Marlena Rosińska, Justyna Misterkiewicz- Hamowska.

materiał: Justyna Misterkiewicz- Hamowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)