Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

22 października 2019

Złote Gody w Mroczy. 5 par otrzymało medale i życzenia

fot. UMiG w Mroczy

fot. UMiG w Mroczy

W dniu 21 października 2019 roku w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy w # Mroczy miała miejsce wyjątkowa uroczystość – wręczenie medali za "długoletnie pożycie małżeńskie''.

Słowa uznania pod adresem Jubilatów oraz aktu dekoracji dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Leszek Klesiński w asyście zastępcy kierownika USC - Danuty Śledzik.

Medale, życzenia, kwiaty i upominki otrzymali następujący małżonkowie obchodzący jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
- Barbara i Stanisław Ormińscy z Mroczy (wychowali 1 syna i 2 córki, doczekali się 2 wnuków i 3 wnuczek),
- Stefania i Jan Młynarczykowie z Mroczy (wychowali 2 synów i 1 córki, doczekali się 1 wnuka i 2 wnuczek)
- Ludwika i Jan Bala z Mroczy (wychowali 5 synów, doczekali się 8 wnuków i 2 wnuczek oraz 1 prawnuka),
- Teresa i Edward Jabłońscy z Białowieży (wychowali 2 córki, doczekali się 2 wnuków i 2 wnuczek).
- Kazimiera i Zdzisław Lewandowscy (wychowali trojaczki tj. 1 syna i 2 córki, doczekali się 3 wnuków i 3 wnuczek oraz 1 prawnuczki).

Jubilatów swoją obecnością zaszczycili członkowie ich rodzin oraz delegacja Polskiego Związku Hodowli Gołębi Pocztowych z Mroczy, Rady sołeckiej z Białowieży oraz z Witosławia oraz Zespół "Mroczanki". Po części oficjalnej Dostojni Jubilaci zostali zaproszeni przez Burmistrza na wspólny toast oraz miłą chwilę wspomnień oraz śpiewu przy akompaniamencie muzycznym.

Życzymy Szanownym Jubilatom trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie.

materiał: Danuta Śledzik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)