Dziś mamy 15 listopada 2019, piątek, imieniny obchodzą:

22 października 2019

Złote Gody w Mroczy. 5 par otrzymało medale i życzenia

fot. UMiG w Mroczy

fot. UMiG w Mroczy

W dniu 21 października 2019 roku w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy w # Mroczy miała miejsce wyjątkowa uroczystość – wręczenie medali za "długoletnie pożycie małżeńskie''.

Słowa uznania pod adresem Jubilatów oraz aktu dekoracji dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Leszek Klesiński w asyście zastępcy kierownika USC - Danuty Śledzik.

Medale, życzenia, kwiaty i upominki otrzymali następujący małżonkowie obchodzący jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
- Barbara i Stanisław Ormińscy z Mroczy (wychowali 1 syna i 2 córki, doczekali się 2 wnuków i 3 wnuczek),
- Stefania i Jan Młynarczykowie z Mroczy (wychowali 2 synów i 1 córki, doczekali się 1 wnuka i 2 wnuczek)
- Ludwika i Jan Bala z Mroczy (wychowali 5 synów, doczekali się 8 wnuków i 2 wnuczek oraz 1 prawnuka),
- Teresa i Edward Jabłońscy z Białowieży (wychowali 2 córki, doczekali się 2 wnuków i 2 wnuczek).
- Kazimiera i Zdzisław Lewandowscy (wychowali trojaczki tj. 1 syna i 2 córki, doczekali się 3 wnuków i 3 wnuczek oraz 1 prawnuczki).

Jubilatów swoją obecnością zaszczycili członkowie ich rodzin oraz delegacja Polskiego Związku Hodowli Gołębi Pocztowych z Mroczy, Rady sołeckiej z Białowieży oraz z Witosławia oraz Zespół "Mroczanki". Po części oficjalnej Dostojni Jubilaci zostali zaproszeni przez Burmistrza na wspólny toast oraz miłą chwilę wspomnień oraz śpiewu przy akompaniamencie muzycznym.

Życzymy Szanownym Jubilatom trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie.

materiał: Danuta Śledzik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)