Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

05 lutego 2019

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze PZHGP Sekcja Mrocza. Wy

fot. pow

fot. pow

1 lutego w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy odbyło się zebranie sprawozdawczo-# wyborcze PZHGP sekcja Mrocza.

Na zebraniu podjęto dyskusję na temat działalności sekcji i jej współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Mrocza w ciągu ostatnich czterech lat. Prezes sekcji - Tadeusz Nowakowski podziękował zarządowi sekcji i hodowcom biorącym udział w lotach gołębi pocztowych, oraz wszystkim, którzy biorą czynny udział w pracach na rzecz sekcji. Szczególne podziękowania należały się hodowcom, którzy uczestniczyli w uroczystościach gminnych i państwowych w poczcie sztandarowym (Włodzimierz Jarka, Marek Pokojski, Daniel Kowalski, Jacek Wardawy, Zdzisław Biskupiak). Podczas zebrania wybrano także nowy zarząd sekcji, w którym zasiedli tak jak dotychczas: prezes Tadeusz Nowakowski, sekretarz Marek Pokojski, skarbnik Piotr Skalski.  Wybrano także delegatów do oddziału PZHGP Nakło nad Notecią: Tadeusz Tadeusz, Marek Pokojski, Piotr Skalski, Mirosław Kaliszewski, Daniel Kowalski, Waldemar Wegner.

materiał: Marek Pokojski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)