Dziś mamy 21 sierpnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 lutego 2019

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze PZHGP Sekcja Mrocza. Wy

fot. pow

fot. pow

1 lutego w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy odbyło się zebranie sprawozdawczo-# wyborcze PZHGP sekcja Mrocza.

Na zebraniu podjęto dyskusję na temat działalności sekcji i jej współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Mrocza w ciągu ostatnich czterech lat. Prezes sekcji - Tadeusz Nowakowski podziękował zarządowi sekcji i hodowcom biorącym udział w lotach gołębi pocztowych, oraz wszystkim, którzy biorą czynny udział w pracach na rzecz sekcji. Szczególne podziękowania należały się hodowcom, którzy uczestniczyli w uroczystościach gminnych i państwowych w poczcie sztandarowym (Włodzimierz Jarka, Marek Pokojski, Daniel Kowalski, Jacek Wardawy, Zdzisław Biskupiak). Podczas zebrania wybrano także nowy zarząd sekcji, w którym zasiedli tak jak dotychczas: prezes Tadeusz Nowakowski, sekretarz Marek Pokojski, skarbnik Piotr Skalski.  Wybrano także delegatów do oddziału PZHGP Nakło nad Notecią: Tadeusz Tadeusz, Marek Pokojski, Piotr Skalski, Mirosław Kaliszewski, Daniel Kowalski, Waldemar Wegner.

materiał: Marek Pokojski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)